Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a magas fokú féltékenykedés? Valami kézenfekvő praktika, tanács?

Figyelt kérdés

Oké,aláírom,volt olyan,h valóban volt alapja a féltékenykedésnek,de megbocsájtotta,tiszta lappal indulnunk...

De aztán,hazaér a párom a munkából,leül,ellenőrzi a számítógépen az előzményeket,ellenőrzi a facebookomat,sőt ez utóbbiba észrevettem h velem párhuzamosan be van lépve a telójáról,amit tagadott,de egyértelmű volt,mert egy konkrét levelezésbe volt bent,ellenőrzi a telefonomba a hívásnaplót,az üzeneteket,és akkor ha mind ezzel végzett este számon kér...hozzáteszem,ezt a gépen nem csak én használom,szóval az egész család után nyomoz...ha megyek v hova,percenkén értesítenem kell,h épp hol vagyok,mit c csinálok,ha boltba vásárolok,minden forintról el kell számolnom....már a hajamat tépem,nem bírom tovább,lekódoltam a wifinket,a telómat,a laptopomat(ezt régóta kódolom)és akkor számon kér,h mire fel kódolom a saját laptopomat....

Egész nap alig mozdulok ki,2 kis gyerekkel vagyok itthon,boltba,hivatalos ügyeket,sógornőmékhez megyek el,heti 1-2 alkalommal....ő törölgethet a saját dolgaiból mindent,ő mehet oda ahova akar,az én nevem ilyenkor kuss...én csak rakjak elé kaját,mosott ruhát,cigit,hagyjuk őt pihenni,ha olyanja van,szeretkezni akar...heti 4 napot dolgozik...alszik délután,én soha nem pihenhetek,álljak vigyázzba....szóltam neki szépen,üvöltözve,nem értett belőle...



2013. jún. 28. 06:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a 2 kicsi gyerek előtt nem volt ilyen? mert én tuti már akkor elhagytam volna...
2013. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tőle van a 2 gyerek!
2013. jún. 28. 08:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy volt alapja a féltékenykedésre valamikor. Akkor pontosan mi történt? Az eset előtt is ilyen volt a párod, vagy azóta történik ez?
2013. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Oké,aláírom,volt olyan,h valóban volt alapja a féltékenykedésnek,de megbocsájtotta"


Megbocsájtotta, nem hagyott el, de a bizalmat nagyon nehéz visszaszerezni. Maximálisan megértem, hogy zavar téged amit művel, de talán neked is bele kéne élned magad az ő helyzetébe. Hidd el, hogy nem jókedvében kutat utánad. Talán jobban szenved, mint Te, és ő lenne a legboldogabb, ha tudna bízni, egy csomó stressz, teher esne le a válláról. Ezt azért írom, mert voltam hasonló helyzetben, de a férjed szerepében. Én is átnéztem a párom FB-ját, a mail-jeit, a telefonjába is olykor bele lesek. (Egyszer elárulta, hogy felhívta őt az exe, hogy találkozzanak. Felkaptam a vizet, hogy minek hívogassa, és féltem, hogy emiatt többször nem fogja elmondani, mert kiakadtam.) Talán meg kéne próbálnod nem ellenállni, és harcolni, ez úgy jöhet le, hogy továbbra is akarsz ismerkedni másokkal, azért tiltakozol az ellenőrzés ellen. Engem az nyugtatott meg, hogy a párom megadta az összes jelszavát, és azt mondta, bármikor nyugodtan megnézhetem, hogy kivel mit írt, ki hívta, neki nincs mit takargatnia előttem, velem van, engem imád, én vagyok neki a legfontosabb. Ettől megnyugodott a háborgó lelkem.

2013. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"de megbocsájtotta,tiszta lappal indulnunk... "

ilyen sajna a való életben nem létezik. Ha azt mondta is, hogy tiszta lappal indultok nem gondolta komolyan, mint látod. Te sem tudnál megbízni valakiben, aki már egyszer átvert, nem?

2013. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na látod ezért nincs értelme folytatni.....jobban járt volna, ha szakít veled és nem fogad vissza téged...a lelkét alaposan tönkretetted....viseld a tetteid következményeit!

Szegény srác!

2013. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az én párom sem értette a "féltékenységemet", hogy miért érzem úgy, hogy ellenőriznem kell. Nem érti miért fáj az nekem, hogy elmesélt olyan dolgokat, hogy az előző párjának mennyi mindent vett (nekem nem vett annyi mindent). Elmesélte, hogy az előző élettársa szűz volt. Na, és most én ugorjak ki az ablakon, mert én nem voltam az, vagy metéljem fel az ereimet egyből? Elmesélte, hogy a csaj állandóan csak mirelit kajákat főzött, már elege volt belőle. Azóta nem merek mirelit kaját főzni. Még fagyasztott hasábot se. Nem értette, hogy miért fáj az nekem, hogy számomra ismeretlen nők írogatnak neki, hogy "mi van, csak nem nősülsz? lol" Miért lol? Nem vagyok én gáz, beképzelt se, de jobbnak tartom magam náluk. Nem érti miért görbült le a szám, mikor egy régi barátnője felhívta, hogy találkozhatnának, rég látta. Meg, hogy miért baj, ha érdeklődik az exei után, hogy mi van velük. Nem értette, hogy miért mondtam, hogy ha az az élet hiányzik, akkor azt könnyen megoldhatjuk, fogom magam és elmegyek. Azt mondta nem lesz több ilyen, kezdjük tiszta lappal. De bennem ott motoszkál a kisördög, és fájnak ezek a dolgok. Szeretnék újra bízni.

Talán a Te férjed is csak bízni szeretne, és megbizonyosodni, hogy már lehet.

2013. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudta ő is mden jelszavamat,nem is érdekelt,ha beleolvasott,de az h velem párhuzamosan be van lépve FB-re,lebukik,felháborodva tagadja,emelett nekem ront,h miért vok zöld chaten...soha nem lépek be,telóról vagyok,és telót jelez ki,azért voltam zöld,mert ő a telójáról a böngészővel belépett,és akkor mki zöld...szóval az ő hibájából voltam zöld,és nekem ront,h éjjel 3kor én bizony fent voltam....
2013. jún. 28. 10:58
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem érdeklődők az exeim után,ezt hozzáteszem...amit a barátnőimmel olvasok,a tesójával,azokat is elolvassa,mindent....
2013. jún. 28. 10:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a nyavalyás FaceBook, rengeteg kapcsolatot tesz tönkre, vagy legalábbis nagyon sok vita van miatta. Nálunk is amiatt voltak az állandó viták, veszekedések. Megoldottuk hamar, töröltem az én fiókomat, nála átírtuk a nevet, közös oldalunk van már. Felvettem partnernek az én ismerőseimet, akikre kíváncsi vagyok (osztálytársak, barátnők- de senki olyat, akihez valamikor is közöm volt). A párom kitörölte az exeit, a lo**ókat, akiknek még előttem udvarolt, így most már 1:1. Azóta békesség és nyugalom van. Nincs min vitázni. Néha a boldogságért áldozatokat kell hozni. Egyikünknek sem esett nehezére. Nem érdekel egyikünket sem, hogy a törölt emberek mit gondolnak, a lényeg, hogy a mi lelki békénk és a harmónia a kapcsolatunkban meglegyen.
2013. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!