Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdjem le a makacsságom?

Hogyan küzdjem le a makacsságom?

Figyelt kérdés
Empatikus és toleráns embernek tartom magam de mostanában vettem észre, hogy egyre kevesebb barátom van és valahogy a munka sem akar összejönni. Nagyon önfejű nő vagyok de általában tudtam hol van a meg állj. Már alig maradtak barátaim és magányos lettem. Mindig úgy gondolkoztam,hogy valamilyen szinten muszáj makacsnak lennem de ez zsigerialapú lett. Hétvégén beszélgettem egy barátommal akkor vettem észre mennyire nem engedek már mások akaratának teljesen hozzá szoktam hogy az legyen amit én akarok és végig viszem. Csak ez így nem jó mert én szeretem őket és a makacsságommal bántom is. Szóval az érdekelne ezt hogyan tudnám megváltoztatni mert rájöttem hogy ez a gond de nem tudom hogy fogjak hozzá.

2017. ápr. 21. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

fejben kell eldöntened és odafigyelned arra, hogy ne ragaszkodj a saját igazadhoz


24F

2017. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el kételkedni saját magadban is, felülbírálni önmagad, és legyen helyes önképed, annélkül nagyon nem fog változni a dolog.

Nem egyszerű, én már csak tudom.

2017. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha felismerted akkor már sikerült az első lépés.Ne tegyél elhamarkodott kijelentéseket,próbáld jobban megérteni a másik fél nézőpontját és elfogadni.Nem bírálni és kioktatni.

Ismerd fel a segítő kritikát és ne vegyél mindent támadásnak ,személyes sértésnek.Tolerancia.Sok sikert.

2017. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!