Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért válnak...

Az emberek miért válnak magányossá?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem talál barátokat.
2017. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Ezt általában az ember elsősorban magának köszönheti.

Általában a személyisége olyan hogy nehezen vagy nem is akar ismerkedni (pl én). Amiért én magányos vagyok:

Nem "tudok" beszélgetni. Ez úgy értendő hogy nagyon szófukar vagyok és csak akkor szólalok meg ha van is miért (Nem szeretem a bájcsevegést lényegre törően és egyértelműen megmondom mi van a lehető legkevesebb szóból). Plusz nem is igazán keresem a társaságot ritkán megyek oda társaságokhoz bratyizni és akkor se nagyon szólalok meg, ezért nem is vagyok túl élvezetes társaság, emiatt az emberek sem jönnek oda hozzám. így aztán nincs baráti társaságom akivel eljárhatnék és így a barátnő szerzés sem megy túl jól. De amúgy nem panaszkodok én megvagyok egyedül is szerencsére elvagyok magammal :D

2017. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Sokféle oka lehet ennek.

-költözés

-depresszió

-vannak akiket kiközösítenek

-van aki túl félénk stb stb.

De a kiközösítés és a depresszió, zárkozottság a leggyakoribb manapság.

2017. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elmaradoztak a barátnőim középsuli után. Aztán nem tudtam újakat szerezni. Meg mindig vannak ilyen kis hülyeségeim. Pl menjünk el moziba. De én nem akarok pénzt kiadni szinkronos filmre.

Ez az én hibám, tudom. Ez van.

2017. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!