Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A facebook tényleg ennyire...

A facebook tényleg ennyire alkalmatlan ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Màr többször próbàltam lànyokkal beszélgetni ott és egy darabig jól is nézet ki a dolog de amikor arra került a sor hogy személyesen is talàlkozzunk màr mindig jöttek valami kifogàssal..Tény hogy sosem voltam valami népszerű ezért nem volt a profil képeimen sok làjk de tényleg ilyen sekélyesek lennének a mai lànyok?

Kajakra nem vàgom hogy hol lehetne ismerkedni..



#Facebook;internet
2017. ápr. 22. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Személy szerint én akkor talàlkozom egy pasival, hogyha már sokat beszéltünk, jobban megismertük egymást. Így kapok róla egy képet milyen is. Nekem fontos az, hogy ne akarjon tőlem semmi többet a barátságon kívül, mivel van párom. Tehát aki nyomul azzal nem találkozom, aki csak haverkodik és jófej velem azzal igen.


Na most más lány lehet azért nem találkozik veled, mert nem mer, vagy rámenősnek tart, esetleg képed, írásmódod, bejegyzéseid alapján nem tart téged szimpinek stb sok oka lehet.


Ha jó benyomást akarsz tenni egy lányra ne írj neki mindennap, ne sürgesd a válaszát, hagyni kell egy kis teret. Próbálj minnél jobban elbeszélgetni vele olyan témákról amik őt is érdeklik. Mellőzd a "ja" "ok" "ahha" "értem" vàlaszokat. A sablonos "mizu?" helyett kérdezhetnéd azt hogy hogy van, hogy telt a napja stb :)


19/L

2017. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy régen eléggé antiszociàlis voltam igy nincs sok ismerősöm és nem igazàn tudok beszélgetni a tapasztalataim hiànyàban..
2017. ápr. 22. 17:33
 3/8 Clay Morrow ***** válasza:

Szerintem meg nem. Valamit rosszul csinálsz.. Ha nem egyeztek valami jól, vagy nincs meg a kölcsönös szimpátia akkor soha nem lesz hajlandó találkozni.

Addig kell "ostromolni", amire már beadná a derekát, ő akarna találkozni, onnan majd alakul.

2017. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan lánnyal akarsz összejönni, aki csak azért "szeret", mert népszerű vagy, akkor az ugyanúgy elhagy, ha már kevésbé leszel népszerű.


"Kajakra nem vàgom hogy hol lehetne ismerkedni.."


Vannak erre megalkotott oldalak.

2017. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Addig kell "ostromolni", amire már beadná a derekát, ő akarna találkozni, onnan majd alakul."


Ha egy lány kényszerből találkozik (ismétlem, ez még csak a találkozás!) veled, mert addig zaklattad, akkor az nem kecsegtet fényes jövővel. Olyat keress, akinek viszont tetszel, és aki képes rendes kapcsolat kialakítására. Különben csak szenvedni fogsz mellette, és százszor félre lép. Ha ez nem érdekel, akkor valójában nem is csaj kell, hanem önmegerősítés, és maga a tudat, hogy volt barátnőd. Kérdező, te egy szuper ember vagy. El fogod érni a céljaid, csak légy türelemmel. Sikeres leszel, csak légy türelemmel. Lesz egy barátnőd, aki majd nagyon szeret, csak várd ki az alkalmat, és készítsd fel magad hozzá. De ha random lányokra rá akarod kényszeríteni magad, akkor pont ez az, ami miatt vesztesz az értékedből, és ami miatt nem veszed majd észre, ha eljön az igazi.

2017. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Facebook nem társkereső oldal. Nekem olyan a beállításom, hogy ismeretlen nem is nagyon tud nekem írni. Lehet elbeszélget veled a lány, de nem akar többet. Ez van.

Inkább társkereső oldalakon próbálkozz.

2017. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:

# 5


Kényszerből nem fog találkozni senki senkivel, főleg olyannal nem akivel dumálgatott interneten keresztül. Nem állja a helyét, hogy csak egy részletet idéztél tőlem, én az egészet egyben értettem.

Ha megvan a kölcsönös szimpátia, értsd neki is tetszel, akkor hajlandó lesz találkozni, akár még ő is fogja először felhozni.

2017. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Különösen az 5-ös tetszett igazàn szîvből szólonak tünt..

2017. ápr. 24. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!