Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnátok ismerkedésre...

Hogyan tudnátok ismerkedésre alkalmas helyzetet kialakítani?

Figyelt kérdés
Többször volt már,hogy pl. az utcán mentem, velem szemben 3 lány jött és az egyik Engem nézett és mosolygott. Nem volt olyan a helyzet,ill. Én nem vagyok az a típus,aki csak úgy odamegy idegenekhez,ezért gondoltam valahogy ki lehetne alakítani olyan helyzetet,ahol már könnyebben lehet szólótani. Erre várnok ötleteket. Köszönöm
2016. szept. 2. 23:56
 1/4 A kérdező kommentje:
A hely is érdekelne,hogy hol lehetne próbálkozni.
2016. szept. 3. 00:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy először is?
2016. szept. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Elárulom, az hogy téged néz meg mosolyog, még nem jelenti azt hogy bejösz neki. Lehet mondott neki valami vicceset barátnője és azon gondolkozott el közbe mosolygott. Nőknél az ilyen semmi nem jelent.. táncolhat is a frkadon azt is letagadná
2016. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van tököd megszólítod ha nincs akkor nem szólítod. A vizsgákat is kerülőúton, sompolyogva akarod lerakni?
2016. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!