Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég hirtelen személyiségem...

Elég hirtelen személyiségem van, hogy lehetnék nyugodt, megfontolt?

Figyelt kérdés
Sajnos egyből robbanok felkapom a vizet. Volt már ebből rendörségi ügy is meg verekedés is. De ha van valami helyzet akkor nincs gondolkozás és egyből ugrok mindegy ha erősebb a másik akkor is. Lehet én húzom a rövidebbet, se sajnos akkor is. Nem gyerek vagyok 36F. Valami ötlet kellene amivel változhatnék.
2017. ápr. 23. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem rossz tulajdonság ez. Így nem fognak szarozni veled ha tudják hogy egyből jön a válaszcsapás. Annyit tehetsz hogy kerülöd a hülyéket és a kötekedőket.
2017. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Milyen az a hirtelen személyiség? De tényleg.. most nem tudom eldönteni... nem "hirtelen" vagy te, hanem egy erőszakos barom állat, aki minden megoldást csak az erőszakban lát meg.
2017. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha láttatok már ruszki autós videókat ahol az utcán verekednek na olyasmi lehetek. Pont múlthéten volt egy autós sztorim is.
2017. ápr. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!