Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek egyszerre nyitott...

Lehetek egyszerre nyitott mégis zárkózott? Lehet kétféle személyiségem van?

Figyelt kérdés

Legtöbbször szeretném hogy több barátom legyen mégis ha nagyobb társaságba kerülök teljesen bezárkózok és már mennék is haza, vagy elkezdek annak az egy embernek "szenvedni" aki a legközelebb áll hozzám.

Valamikor ha pizzát akarok rendelni elkezd hevesebben verni a szívem és izgulok hogy majd nem lehet érteni mit mondok vagy nem is tudom...

Viszont ha úgy alakul, van, hogy vidáman odamegyek ismeretlen emberekhez, megkérdezni merre találom ezt a helyet stb.., ha új helyre kerülök ahol senki nem ismer ott is mindig tudok beszélgetést kezdeményezni. Mitől lehetek egyszer ilyen egyszer olyan?



#zárkózottság #nyitottság #kétféle személyiség
2016. júl. 30. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Velem is szokott ilyen lenni. Én ezt azzal magyarázom, hogy változni szeretnék, viszont a régi ismerőseim már elkönyveltek engem olyannak, amilyennek megismertek. Még ha én nem is szerettem olyan lenni. Szóval náluk nehezebb megváltoztatni a már évek óta kialakult véleményüket. Amikkel amúgy nem kéne foglalkozni, de azért a társaságukban én is visszafogottabb vagyok. Viszont ha új közegbe kerülök (ami elég gyakran megtörténik, mert szándékosan akarok mindig új közegbe kerülni) ott kénytelen vagyok nyitott lenni, ha ismerkedni akarok :D


Ismerősök között úgy érzem, hogy a komfort zónámon belül vagyok. Új emberek/idegenek között meg nem.

2016. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nagyobb társaság ahova menni szoktam ott max 2 embert ismerek,abból az egyik a párom, a többiek az ő barátai, a párom mindig mondja, hogy szimpatikus vagyok nekik, de én valahogy nem úgy érzem, lehet csak jobban meg akarok felelni, de így pont az ellenkező hatást érem el. Amúgy köszi a választ!:)
2016. júl. 30. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teljesen másik társaságban lennél, ahol sem a barátod, sem az ő barátai (akik már láttak/ismernek téged) nincsenek ott, teljesen más lennél.
2016. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyitottság a szabadelvűséget jelenti,tehát lehetsz.Nyitott vagy akkor,ha lazaságra,szabadságra törekszel!Ez nem a zárkózottság ellentéte,egy zárkózott ember is lehet toleráns,tehát nyitott:)Amiket leírtál,én dettó így vagyok.
2016. aug. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a nyitott, aki szabados,nem törődik a konvenciókkal,nincs megfelelési vágya,különc,egyedi:):)
2016. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!