Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted útálják a gúnyhatáro...

Szerinted útálják a gúnyhatáron belüli magyarok, az erdélyieket, partiumiakat, és egyéb elcsatolt részek magyarjait?

Figyelt kérdés

Nejem szalontai magyar,és otthoni magyar barátnője szerint,a magyarok gyűlölik az erdélyieket.

Nyilván ez nem igaz,mert én mmagyarországi magyar vagyok,és szeretem az elszakított részek magyarjait,tehát egy kivétel biztosan van,s így már nem igaz az állítás.

Te,hogy tapasztalod a magyarországiak viszonyát az elszakított részek magyarjaihoz.


Sok esetben hallottam én is,amikor külhoni magyarokra "ukrán,román,szlovák,jugó"jelzőt használtak.Szerinted,azt a nemzetiségükre,vagy állampolgárságukra értették általában?



2017. ápr. 25. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Helytálló, mivel csak vélemény, nem tény. Tényként lehet, hogy nem helytálló, ezt el is hinném, ha értelmesen meg tudnád indokolni. De ha csak mint egy kisgyerek, hajtogatod, hogy "neked nincs igazad, nekem van", ha megkérlek, hogy indokold meg, lerendezed annyival, hogy nem helytálló.... hát ne is haragudj, de ilyen emberrel nem lehet vitázni.
2017. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11.Hsz!


Nem figyeltél indoklásomra!Megismétlem.


",a magyarok gyűlölik az erdélyieket. "megállapítás hamis,mert én biztosan NEM gyűlölöm testvéreimet,s így már az állítás megbukott.

2017. ápr. 28. 18:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Erre most megint írhatnám, hogy ennek nem ellenkezője a "valaki igen, valaki nem", de mint már írtam, ha hülye vagy a vitatkozáshoz, mert csökönyös szamár módjára 1 mondatot ismételgetsz, akkor legyél vele boldog!
2017. ápr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!