Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy befejeződjön?

Mit tegyek hogy befejeződjön?

Figyelt kérdés
Bevallom egy szégyellt dolgomat.Mivel nekem általába kevés a jó az életemben,ezért ha egy nap jó vagy több jó dolog történik velem sokkal jobban örūlni tudok mint más emberek.Otthon (és még szerencse h egyenlőre otthon)elkezdek magamba beszélni,mutogatni,dúdolni,énekelni vagy durvább esetbe ugrálni.Remélem nem képzeltétek el mert nagyon ciki.Utána egy idiota nyominak érzem magam és a nagy ujjongás miatt lecsökken az öröm és utána hirtelen nagy ūrességet érzek és már nem is érdekes ami történt.Ezér vagyok pl vásárlásfūggő is amig keresem az árut meg hazamegyek vele addig érdekes de mikor hazaértem és berakom a szekrénybe utána már lecseng a derűm.Arra is gondolom hogy hangulatfūggő is vagyok mert egy bármibe csak addig tudok beleszeretni mig az nem lesz az enyém,ha megvettem már nem érdekes.Szerintetek ez egy szindróma lehet?
2017. ápr. 25. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb én is ilyen vagyok! De miért lenne szindróma? Emberek vagyunk és mindenki különbözik a másiktól! Valaki a nagy ajándékoknak valaki a piciknek tud örülni. Nincs veled és velem semmi baj. :)
2017. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem unatkozol, es ezek a potcselekvesek elhatalmasodhatnak rajtad. szerintem ne szegyelj szakemberhez fordulni :)
2017. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!