Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez? Mit tegyek,...

Mitől van ez? Mit tegyek, hogy ez befejeződjön? Mostanában annyira ügyetlen és sutakezű lettem.

Figyelt kérdés
Szinte minden napra jut valami bosszantó bénáskodás!Vagy összetörök valamit,nekimegyek az bútoraimnak ,kiborítom az italt.Már lassan úgy érzem elátkoztak.
2010. febr. 26. 08:24
 1/5 anonim válasza:
Sürgősen kérj beutalót a neurológiára. És ott egy koplett kivizsgálást. Ismétlem sürgősen!
2010. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nurológiára?Miért?Mi bajom lehet?Milyen betegség tünetei ezek?
2010. febr. 26. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy rossz periódus! Velem is előfordul , de aztán elmúlik! Ha viszont nem, akkor fogadd meg az előző válaszadó tanácsát!
2010. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de szerintem én régen is ilyen voltam. Eléggé szétszórt típus vagyok, minden kiöntök, eltörök, leejtek... Nem is tudok rendesen oncentrálni.
2010. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj, lemarad egy "k", azaz koncentrálni.
2010. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!