Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan ember, akinek a legkisebb hidegben, vagy szélben is fázik a feje?

Figyelt kérdés
Rövid a hajam (nő vagyok) és nem is túl sűrű, de annyira ciki, hogy nekem még akkor is fázik a fejem, amikor máson már régen nincs sapka. Nem csak a fejem, hanem szeles időben a fülem is érzékeny és rettenetesen meg tud fájdulni. Imádok bicajozni, de ez miatt sokszor inkább a gyaloglást választom. Más is van így? Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 29. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok vele :/ Szerintem egyáltalán nem ciki, ha kicsit tovább hordassz sapkát mint mások. Ha néhány ember furcsán is néz, az egézség fontosabb, mint az, hogy ki mit gondol.
2017. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, nem ciki, az egészséged fontosabb, de még a komfortérzeted is előrébb való annál, mint hogymit gondolnak mások. Ha húsz fokban sapkát hordasz, akkor sapkát hordasz, ez van.

Én pont az ellenkezője vagyok. Fejkörnyéken hamar túlmelegszem, így egyáltalán nem hordok sapkát, sálat is csak ritkán, a legnagyobb hidegben esetleg. Sapkát még akkor se, viszket alatta a fejem mindig és túlmelegszem, beleizzadok. Fülvédőt igen, mert a fülem azért szokott néha fázni.

2017. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával.Nekem talán azért alakult ki ez a probléma,mert régebben nem hordtam sapkát a legnagyobb hidegben sem, szerintem kifázhatott a fejbõröm, és a fülem is érzékeny a szélre is,persze ha hüvös szél fuj.
2017. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kolléganőm pont ilyen
2017. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, legalább nem érzem magam egyedül ezzel a kínnal.:) Hordok én sapkát, de már szinte senkin nincs, ráadásul ezek a sapkák folyton szétcseszik a hajam, de hát ez van.
2017. ápr. 29. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel a kapucnit a fejedre. Nem ciki, hogy sapit hordassz, ha fázol. Mondjuk a kapucnikból nehezen látsz ki, biciklinél ez veszélyes.
2017. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!