Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? :-/

Mit tegyek? :-/

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van 2 lb barinőm .mind a 3 an egyszerre kezdtuk el ugyanazt a sportot.vagyis 3-4 éve . Eleinte IMÁDTAM .de az utobbi fél évben már csak a barátnők miatt járok el.mégpedig az ezdőm miatt .rózsaszín pólók,szines órák , neon színek jellemzik a pasi edzőm :c de ehhez képest van barátnője .van 1 bátyja ő a normálisabb órdíbálós ember merthogy mindenkivel ordít .:"(

Ezzelsporttal nincsenek terveim a jovore vonatkozólag , de ők azt hiszik h van nak 😧😧😧😧 .ezzel az a legnagyobb probléma hogy kb minden ezdes után sirva megyek haza mert vagy megbántottak, vagy az egész órát végigorditotta.és nekem ez nem hiányzik, nekem figyelnem kell az egyetemre és szükségem van az energiára.

Mára annyirautálom mindaketőt hogy fuuuuuuuuuuuuuu

A baratnoim sem szívlelik ,de ők igy elvannak a sporttal .és amikor mondjuk azért nemtudok elmenni veluk kávézni mert ők a pályára mennek segíteni az edzonek akkor 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

En ugy szeretném ezt a sportot folytatni hogy jókedvűen megyek haza.és sztem ehhez megkéne mondani neki hogy nem gondolom komolyan a sportot . Vagy nem tudom .


A másik meg az hogy ez pénzbe is kerül és én a sírásért nem fizetek meg azert h elrontsa az egesz napimat;-() .

Ugyhogy lecci hogyan lehetne azt kivitelezni hogy kicsit jobbá tegyem ezeket az eddzéseket

De ha meg elmondom neki h nem goldolom komolyan attól félek h még bunkóbb lesz 😐😐😐


2017. ápr. 29. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj és kész.
2017. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed jól magad, átmehetsz máshova. Mégis ki akadályozna meg benne?

Akár másik helyre is átmehetsz, ahol ugyanezt a sportot űzheted.

2017. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondod komolyan, hogy te egyetemre jarsz?! Jezusom.
2017. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se éri meg ha nem érzed jól magad :D
2017. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat .
2017. ápr. 29. 15:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!