Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bejön ha egy nő káromkodik?

Bejön ha egy nő káromkodik?

Figyelt kérdés
Gyakran és cifrákat ;)

2017. ápr. 29. 18:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

"8# Jól van nyugger lefekvés."

A stílus maga az ember. Ez alapján minősítetted magad.

A legnagyobb baj, hogy a feministákat a hozzád hasonlók alapján ítélik meg sajnos.

Pont ti akarjátok, hogy egyenjogúság legyen. De egy tiédtől eltérő véleményre, vagy nem tetszik így reagálsz? Gratulálok!

2017. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11# Na mielőtt gratulálnál egészen eddig a 8# kommentig én normális voltam, ahol is elkezdtétek ezt a kocsmai kötekedő stílust:

"Kérdező, de pedig tipikusan ilyen hülye, magát feministának nevező p1csa vagy"

Na innen meg nem értem mit kell csodálkozni. Bár kb ez a 8#-as saját magából csinál bohócot mert miközben arról papol hogy milyen nőietlen csúnyán beszélni, meg szidja azokat akik káromkodnak azért ő is szép káromkodást levágott :D

Szóval ez elég szép öngól volt...

2017. ápr. 29. 22:23
 13/23 Clay Morrow ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem. Néha egy-két csúnya szó beleférhet, de a káromkodás az már sok.
2017. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Igazi nő ajkait nem hagyják el útszélre való, durva és izzadságszagú szavak.
2017. ápr. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%
Nő vagyok, és szoktam káromkodni bizonyos helyzetben, de szerintem meg lehet válogatni, hogy kivel és mikor lehet. Munkában a főnök előtt nyilván nem káromkodom,viszont egy baráti társaságban ha sztorizok, szoktak repkedni a b-zmegek és társai. Ha bejön, akkor bejön, ha nem akkor nem. Nem izgat különösebben
2017. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
Milyen nyuggerről beszélsz? :D Elmondanám, hogy 19 éves lány vagyok, de még ennyi idősen is sokkal nőiesebb vagyok, mint amilyen te valaha lehetnél :)
2017. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként az én válaszomban egyetlen csúnya szó volt, szóval ezt nem nagyon nevezném káromkodásnak..De én legalább csak akkor használok néha ilyen szavakat, amikor felidegesít valaki, te meg, ahogy írtad is, elég gyakran, plusz még büszke is vagy rá :D És a hab a tortán, hogy azt hiszed, ez tetszik a férfiaknak :"D Nevetséges vagy.
2017. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17# Kövér vagy és ocsmány, ráadásul roma. Ildikónak hívnak és Kőbányán élsz a putriba.
2017. ápr. 30. 16:16
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem kérdező te egy degenerált vagy... És akkor még elég szépen fejeztem ki magam :)

Úgy vettem észre, hogy tipikusan keresed a bajt. Elég vacak életed lehet.

2017. máj. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
imádom, főleg, ha keksz lözben is olyan
2017. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!