Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszataszító, amikor egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, amikor egy nő káromkodik, semleges, vagy nektek bejön? Mit gondoltok akkor, amikor egy gyönyörű nő szájából káromkodás hangzik el?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen Benneteket, hogy írjátok oda a korotokat és a nemeteket is.
2009. jún. 29. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Én végtére is semmit! Sajnos már egyre többen káromkodnak még a nők is... Én már megszoktam mert sajna mára a káromkodás összekötő szóvá alakult! Minden mondatban ott lehet! :S De én nekem nincs bajom vele. :D
2009. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy ismerős nő,csaj,csajhaver akárki megy velem az utcán és elkezdene hangosan káromkodni, én legszivesebben átmennék a túloldalra, vagy elsüllyednék...nem a csajnak égés, hanem annak aki ilyen nővel együtt van.
2009. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elég visszataszító, de van 1-2 szituáció amiben elfér. Egyébként én is sokat káromkodok (szüleim is, párom is!)

18L

2009. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Kultúrálatlan, modortalan. Ráadásul szegényes szókincsre utal, mert annyi más szóval ki lehet(ne) fejezni, hogy csodálkozik, meglepődött, dühös, mérges, vagy felháborodott valamin.
2009. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
helyzetfüggö!ha az utcán ordibál akkor a társnak égö,de ha csak ugy hogy nem hallja más csak az akinek mondod vagy esetleg egy két ismerös az teljen elfogadott!a szexben is jó:D 20f
2009. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
az is undoritó ha egy pasi káromkodik
2009. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
a káromkodás undorító nőtől is és pasitól is. Persze bizonyos helyzetekben elhagyja az ember száját egy b.zd meg vagy hasonló, de egyfolytában káromkodni szánalmas és visszataszító. Biztos nem járnék olyan pasiból aki úgy mondja, mint egy kocsis, és természetesen az ilyen nőket is elkerülöm.
2009. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
ja, 26/L
2009. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

én lányvagyok, 23, én pl azt nemszeretem, ha egy másik lány v nő minden második mondata vmi káromkodás. azmár eléggé csökkent a nőiességéből.

én szoktam időnként káromkodni, ha nagyon ideges vagyok, de sztem nem vészesen rondán. csak az alap csúnyább szavak..:D

2009. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Saját magt jellemzi. Szegénységi bizonyítvány, undorító és nagoyn butának, maradinak tűnik tőle a nő. Viszont én a páromtól sem tűröm el az sem szép, ha egy férfi káromkodik.

20L

2009. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!