Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg rossz...

Szerintetek tényleg rossz ember vagyok mert nem sajnálom azokat a gyerekeket akik megölik magukat a kék bálna miatt?

Figyelt kérdés

mert a barátnőm azt mondta hogy lehetek ilyen szemét


De most komolyan miért kéne őket sajnálom miért olyan hülyék más kedvéért megölni magunkat


2017. máj. 4. 06:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan egyszerű ez.

Gyerekek, elkeseredett gyerekek, akiket durván manipulálnak.

2017. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%

En se sajnalom oket

Aki ilyen hulye hogy azt mondjak neki hogy olje meg magat es megoli magat az dogoljon is meg

2017. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy 20 évesen öregnek számítok de mi ez a kék bálna?
2017. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sajnálom őket, mert egyikőjüket sem ismertem, de ettől függetlenül ez tényleg nem olyan egyszerű. Aki idáig jut, annak már komoly problémái vannak többségében, amit kívülállóként sose fogsz megérteni.
2017. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem rossz ember vagy csak lelkileg ostoba, nincs egy fikarcnyi empátia benned.
2017. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
HA (!) igaz amit a hvg-n írnak (ugyanis most olvastam utána, eddig a kék bálna nekem csak állat volt), akkor ebbe sem bekerülni nem egyszerű, sem nem a gyerekek megöletése a cél (pénz, illetve meztelen képek szerzése), sem nem igaz az a 15 halott, ugyanis vígan élnek még ma is. Nem védem őket, nem normális ilyen "játékot" csinálni, kárt tesznek magukban a kamaszok enélkül is. De tizenévesen van annyi esze az embernek, hogy ha különböző problémák miatt vagdossa is magát, kevesen lesznek öngyilkosok. Na most, ha itt ugyanazzal a háttérrel rendelkező gyerek egy ideig kínozza magát (amit tegyük fel, hogy megtenne amúgy is), aztán kinyírja magát (amit mondjuk a játék nélkül nem tenne meg), csal azért, mert valaki azt mondta, az szimplán ostoba. Persze attól még egy emberi élet, de ha valakinek csöppnyi esze van, az nem lesz öngyilkos azért, mert azt mondták.
2017. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

teljes mértékben egyetértek veled.

Az emberi hülyeség és a mai tizenévesek mértéktelen butasága itt jön ki. Miért sajnálnám.

Tartja a mondás, aki hülye haljon meg.

Utolsó! Miért kéne, hogy legyen bennünk empátia? Maximum a családot sajnálom, hogy ilyen hülye gyerek van.

Abszolút nem kell őket sajnálni

2017. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem igenis sajnálatra méltó, hogy ideáig jutottak. Ez általában a szülők hibája, ha normálisan nevelik a gyereket, igyekeznek mindent megadni neki(nem feltétlen az anyagiakra gondolok), akkor szerintem elképzelhetetlen, hogy egy kamasz öngyilkos legyen.

Jó, persze , lehet szerelmi bánat meg csalódás, ami nem a szülők hibája, de pusztán emiatt nem fogja megölni magát egy gyerek sem, ha rendesek a családi körülmények és számíthat a szülőkre..

De sok szülő azon kívül, hogy megcsinálták a gyereket, más feladatot nem nagyon csinálnak meg.Nem beszélgetnek a gyerekkel, nem érdekli őket mi van vele, nem foglalkoznak vele, esetleg csak csúnyán beszélnek vele, esetleg verik is.. Egy ilyen közegben felnőtt gyereknél el tudom képzelni, hogy nem lát más utat és be tudják szervezni ilyenbe..Gondoljátok már át, ha senki nem beszél vele otthon, esetleg a suliban is szekálják, akkor simán meg lehet, hogy örül, hogy legalább a neten talál "barátokat" ..A kék bálna is nagyjából erre épít, próbálnak közel kerülni a gyerekekhez és kihasználni a lelki állapotukat.

2017. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg még fiatal vagy, azért nem fogod fel. Vagy még soha nem voltál igazán mély ponton, és nem tudod mit jelent depressziósnak lenni. De lehülyézni egy beteg, lelkileg sérült embert szánalmas dolog. Fogalmad sincs az a gyermek mit élt át, mi történt vele, amiért idáig jutott. Ítélkezel úgy, hogy nem is ismered a körülményeket.
2017. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

Jajj, hagyjal mar a hulyesegeiddel.

Mitol lehet depresszios egy ilyen kis taknyos ?

Apu nem vette meg az Iphonet? Vagy szakított az első szerelmével?

Ugyan már ezek csak elkenyeztetett buta kolkok

2017. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!