Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, aki folyton fújja ezt "menjél külföldre, itt nincs semmi" meg "ha én ennyi idős lennék, mint te, akkor gondolkodás nelkul kimennék" dumát?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért olyan nehéz megérteni, hogy nem mindenki akar/tud vándormadár életét élni, plusz nem olyan a hozzáállása, hogy mindegy milyen munka, csak fizessék meg.


Aztán meg jon a kerdes, hogy "örökre anyádék nyakán akarsz maradni?"



2017. máj. 4. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs.
2017. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk inkabb az a kerdes, hogy mi a velemyetek az ilyenről? Mit lehet vele kezdeni?
2017. máj. 4. 17:19
 3/20 A kérdező kommentje:
*véleményetek
2017. máj. 4. 17:20
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsére nekem sincs. Ha meg lenne már nem lenne :D

Nem hiányoznak az ilyen negatív emberek.

2017. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nincs!

Én megválogatom az ismerőseimet, amellett nem szoktam népszavazást kiírni az életemről.

De tudom, hogy vannak ilyennek és roppant idegesítőek.

Menjenek és csináljanak amit akarnak, de ne akarják megmondani mindenkinek a "tutit"!

Van akinek normális családi kapcsolatai vannak és simán, egymást segítve eléldegél egymás mellett több generáció. Vannak, akik nem akarnak menni sehova, mert itt vannak itthon és ezen nem akarnak változtatni.

Vannak, akik itthon is kényelmesen elértek sokkal többet, mint mások külföldön 12 óra mosogatással. Ők a tanultak.

Kérdező!

Nem kell velük foglalkozni!

2017. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én mindig is megvoltam indulva kifele, de amikor átlépem a határt, hamar rájövök hogy a honvágy baromi erős.... és ezt minden héten átélem....

De amikor belépek, olyan jó érzés... :)

2017. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És? Most mi a gondod? Megmondod, hogy te nem vagy alkalmas külföldi munkára és kész. Értelmes ember ennyiből ért.
2017. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
persze aztán egy szép napon megkérdeztem tőle, hogy "ha szerinted ennyire élhetetlen az ország, akkor te még mi a retkes ...... anyádat keresel még itthon?"
2017. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezek az emberek ugy gondolják, hogy ha kimennek külföldre, akkor ott kolbászból lesz a kerítés. Egyfajta nyaralásként fogjak fel az egeszet. Ismerősöm, ahogy lefestette multkoraban, hogy neki mar felig-meddig le van rendezve az egesz, mekkora királyság lesz... Ez volt két hónapja, es azota is itthon van...


Haverom is arra hivatkozik, hogy ott legalább majd lesz nyugdíja, meg hogy neki ott nyugalmasabb, mint itthon. Az nem szamit neki, hogy valami röhejesen kevés penzt keres kulimunkaval.

2017. máj. 4. 17:59
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Külföldre is lehet menni ésszel. Nekem is kint van több ismerősöm és nincs gondjuk a megélhetéssel. Hogy a te haverjaid nem tudnak gazdálkodni, az nem kiindulópont.
2017. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!