Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki velejéig negatív...

Ha valaki velejéig negatív beállítottságú már amióta az eszét tudja és fenntartásokkal viszonyul az emberekhez és az élethez, hogy tud elindulni a változás és pozitív gondolkodás kialakítása útján?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá szeretnék fűzni, hogy rossz tapasztalataim voltak az emberekkel (lehet túl érzékeny voltam, nem tudom). 28/F
2017. márc. 29. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Hm hát jó kérdés,én is ilyen vagyok bár én nem tervezem a változtatást,én szeretem ezt a tulajdonságomat,főleg hogy kimondom nyersen amit gondolok még ha az bántó is,néha rosszul sül el,de én ezt szeretem.

Van egy ismerősöm aki szinte teljesen elvesztette a kedvét mindenhez,de jött egy másik aki segített neki és azóta sokkal pozitívabb. Konkrétan őt követi,egy olyan személy akire felnéz és az a célja,hogy olyan jó és okos legyen mint ő,tudom,hogy ez hülyén hangzik de így van. Szerintem kell találkozni egy megfelelő személlyel aki képes lehet elhozni a változást. Nekem már szinte meg is van,de még vele is cinikus vagyok olykor,ez belőlem kiszedhetetlen. A másik pl. kezdésként az,hogy mindenben a jót próbálod meglátni. Minden kis örömöt,sikert ki kell élvezni és meg kell becsülni. Olykor a nap végén el lehet mondani magadnak,hogy ezen a napon mi jók történtek.

2017. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudatos gondolkodással. Ésszerűség sosem ad okot negatívra. Ez tény.


Írj rám segítségért.

2017. márc. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja nekem is sokan mondják h túl pesszimista vagyok meg negatívan állok dolgokhoz....valójában nem vagyok az,csak rengeteg sz..ság történt velem,és néha kivetítem a odlgokat,főleg ,hogy eléggé agresszívan nyilvánítok ki dolgokat. nah mind1,szarni bele...légy olyan ,amilyen,aki nem fogad el az mehet a levesbe én amondója vagyok.
2017. márc. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez az velem is sok szar történt, rosszul bántak az emberek stb. Emiatt nehéz megmaradni pozitívnak, bár mások ez nem érthetik. Mindig engem vádolnak, mintha én magam akarnék ilyen lenni. Szerintem csak ösztönös önvédelmi reakció ami lezajlik bennem tudat alatt. Nem szándékos.


Ám én szeretnék változni, szeretnék pozitívabb lenni, merthogy abban reménykedek, hogy az emberek is rendesebbek, tisztelettudóbbak lesznek velem, ha pozitívabb leszek. Bár kitudja...

2017. márc. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!