Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinél így van ez, vagy...

Mindenkinél így van ez, vagy csak nálam?

Figyelt kérdés

Najó igazából, ha valaki megbánt már egyszerre rossz hangulatom lesz, és rámjön a sírógörcs, de ez csak akkor van ha kisebb dologgal bántanak meg. De van az is, hogy amikor valakivel veszekszek, akkor a gyomrom olyan mintha szúrna vagy nem is tudom és szintén sírhatnékom van, és nagyon gyorsan kapkodom a levegőt és nagyon nehezen tudok lenyugodni..

Volt, hogy egyik barátnőmmel veszekedtem, és közben észrevette, hogy gyorsan kapkodom a levegőt és megkérdezte, hogy miért veszem ilyen gyorsan a levegőt.


Nemtudom miért van ez... Én sem, de akárhányszor ilyen helyzetbe kerülök, folyton ez a következménye.



A másik ez annyira nem is ebbe a kategóriába tartozik, de ha futok egy nagy kört, akkor már egyszerre elfáradok.. Nem tudom miért, pedig lassan futok az első köröknél mindig.

Ez nálatok is így van?


2017. máj. 4. 19:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg folyton hevesebben ver a szívem ilyenkor. Mintha kiakarna jönni a helyéről
2017. máj. 4. 20:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Depresszió, önbizalomhiány vagy megfelelési kényszer. Szerintem érdemes lenne leülnöd, egy asztalhoz, egy szakemberrel és mind ezt megbeszélni vele.

Késöbb lehet, hogy egy idegroncs leszel, ha nem kezdesz el ez ellen tenni.

2017. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!