Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szombat délután mindenkinél...

Szombat délután mindenkinél ez van otthon, vagy csak itt nálam?

Figyelt kérdés

Itthon a szombat délután olyan, mintha éjszaka lenne annyi különbséggel, hogy világos van. Mindenki döglik az ágyban, alszanak, iszonyat nagy csend van az egész házban. Csak én vágyok egy kis életre, csakhát elég unalmas az életem, szóval én meg a gép előtt döglök ilyenkor. Nem kritizálni akarok senkit, csak kíváncsi vagyok más házakban is ez van-e, hogy mindenki pihen az ágyban délután.

Nem szeretnék a kérdés miatt leb*szva lenni, tényleg csak kíváncsiság


2015. nov. 21. 15:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugyanez mondjuk a vasárnap délutánra is igaz nálam
2015. nov. 21. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Minden délután a gép előtt vagyunk, én fél délelőtt és éjszaka is... Tegnap mondjuk elmentünk gombászni :)

Az ágyamat nem használom nappal. Nem mindig mászkálunk el. Sokszor a szombat a nagyvárosi bevásárlós és rokonlátogatós nap, most épp nem.

Csend nincs, 4-6 hangfal szól :)


Ha életre vágysz, csinálj magadnak, menj el valahova, hívj valakit vagy ilyesmi. Ha más pihenni szeret, miért ne?

2015. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha életre vágysz, menj. Ez független attól, hogy ki fekszik az ágyában.
2015. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ágyban nem döglünk napközben, de a délelőtti mozgolódás után most viszonylagos csend és nyugi van. Eltart úgy este 6-ig, aztán kezdődik a jövés-menés.:-)
2015. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor otthon éltem, nálunk is ez volt, én is utáltam. Soha nem értettem, hogy lehet egész nap feküdni. Persze jó a hétvégi pihenés, de azért lehet néha értelmes dolgot is csinálni.
2015. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Apum épp a laminált parkettát rakja le a folyosón, anyum meg segít neki. Én eddig tanultam, nemsokára indulok mamámhoz.
2015. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi csak délelőtt vagyunk ágyban. Utána vásárlás,takarítás,ebéd. Míg jó idővan eljárunk sétálni.

Néha filmet nézünk.

2015. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma én is pihentem délután az ágyban, bár aludni nem tudtam, azt szerettem volna. Most kicsit facebook meg zene és lassan indul az élet, jönnek a haverok és megyünk bulizni. Általában így telik a szombat nálunk. Bár anyum és a kis tesóm is "döglöttek" (ahogy te fogalmaztál) az ágyban. Persze délelőtt meg a ház körüli teendőket rendeztük. Szóval nálam ilyen egy átlagos szombat.
2015. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 opened paradise ***** válasza:
100%
Reggel már voltam el,most döglök és kajakóma van. Néha vágyok arra,hogy kimozduljak,de most...imádom :D
2015. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is... gyűlölöm, egyedül meg hová menjek?! Nagyon szr, kb. élni nincs kedvem, mennék bárhová... pfff.
2015. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!