Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen folyamatosan...

Egyszerűen folyamatosan mindenen röhög órán és nem tudom kontrolálni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már többször MAJDNEM kaptam szaktanárit
2017. máj. 5. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első lépés az volna hogy érthetően fogalmazod meg a kérdést. Ki lehet következtetni hogy mit akarhatsz kérdezni, rólad van szó a kérdésben.

Igazán semmit nem lehet tenni ellene olyan életkorban vagy. Én is így voltam. Később ha már csapott rád az élet nagyot akkor felnősz, ami lehet hogy jobb lehet hogy nem.

2017. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nekem is volt ilyen időszakom,amikor mindenen röhögtem. Ok nélkül. Pl az asztalnál.

De azért suliban nem...

Uralkodj magadon!

2017. máj. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hmm, egyfolytában ok nélkül vihogsz, magadra úgy tekintesz mint egy 3. személyre :"Egyszerűen folyamatosan mindenen röhög órán és nem tudom kontrolálni.", nem diliházban lenne a helyed?
2017. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok
2017. máj. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!