Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha valaki...

Mit csináljak ha valaki folyamatosan érezteti hogy ő gazdag és nem tudom elkerülni?

Figyelt kérdés

az most mellékes hogy miért nem tudom elkerülni, de ha beszélünk akár pár szót, megbélyegzi a napomat az életkedvem is elmegy.

nem vagyok rá irigy csak rosszul esik hogy folyamatosan herceg. Meg persze szomorú leszek hogy miket megtehet egy gazdag ember.


2017. febr. 23. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene bármit csinálnod? Hagyd rá. A hencegés pont olyan, mint a hiszti: ha nincs közönség, nincs műsor.
2017. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Látványosan szard le. Ha dicsekszik valamivel, max unottan mondd rá hogy aha oké vagy hú tényleg? - érdeklődő hangsúly nélkül. Egyszer majd megunja és keres magánaklelkesebb közönséget.
2017. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, tényleg ezek a legjobb megoldások
2017. febr. 23. 19:23
 4/4 anonim válasza:
100%

Hagyd rá :) Próbálj arra törekedni, úgy élni az életed, hogy neked se kelljen hiányt szenvedned semmiben.

Emiatt ne érezd rosszul magad. Keresd meg magadban azokat az értékeket amik benne nincsenek meg és sokkal fontosabbak, mint az anyagi helyzet. (segítőkészség, empátia, önzetlenség, szorgalmasság, stb.)

2017. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!