Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek alig volna szemöldöke, így kénytelen lenne úgymond megrajzolnia őket?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A rajzolt szemöldök valami kiábrándító tud lenni.

Ha alig van szemöldöke, de az tényleg szemöldök, azzal semmi baj nincs.

2016. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt gondolom, mint az #1. A rajzolt szemöldökök általában igénytelenebbül néznek ki, mint a hiányzók.
2016. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A középiskolában, ahová jártam, kb. minden egyes menő lánynak, plázacicának, meg úgy a lányok 80%-ának ilyen szemöldöke volt. Szerintem iszonyat ronda! nem lehetett nekik megmondani, mert besértődnek (és talán jogosan is, mert minek szóljak be nekik, ha nekik ez így tetszik), és akkor én lennének a szemét. Úgyhogy nem mondtam meg. Többen is beszélgettek erről a szemöldök témáról, mindenki szerint az volt a szép, akinek ilyen vékony szemöldöke van. Nekem nem, az biztos! Nagyon elcsúfítja egy nő arcát, ha csak egy megrajzolt vonal van a szemöldöke helyett. Igaz, én nekem mindig is tetszett, akiknek szép dús szemöldöke van, valamiért nekem ez jött be. Nekem is hasonló szemöldököm van fiú létemre, és akármilyen is a divat, én biztosan nem ritkítanám ki a szemöldököm.
2016. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az eddigi hozzászólásokhoz, egyértelműen elutasítom a mű dolgokat.

Inkább ne legyen nagyon észrevehető, de rajzolt meg festett, tetovált SE LEGYEN!

2016. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, 31/F vagyok és #4 voltam...
2016. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!