Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert allitja be sok ember...

Miert allitja be sok ember magat gazdagnak, holott sehol semmi?

Figyelt kérdés
Az egyetemen jar velem egy falumbeli csaj. Multkor tette ott a nagyokat, hogy jaj o csak Nike meg Converse cipoket vesz, o igenyes ruha teren is. Ra par hetre veletlenul elkopte magat, hogy az ocskasoron veszi maganak a markas cipoit, a ruhait meg a H&M ben... nekik ez van otthon meg az van ott, a ciki azonban az, hogy tudom, hogy hol lakik,es atlagon aluli a hazuk meg ami benne van. Miert akarja azt mutatni megis,hogy milyen gazdag?
2017. máj. 6. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelli.
2017. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van erre egy jó aforizma:

Olyan dolgokat veszünk, amire abszolút semmi szükségünk, abból a pénzből, ami nem a miénk, hogy olyanoknak feleljünk meg, akiket még csak nem is szeretünk.

2017. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Sok ilyet ismerek gondolom azt akarja hogy a szemedben legyen valaki közben meg 1 senki
2017. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
A második nagyon jól megmondta. Ne törődj vele,elég szánalmas a lányka...
2017. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Sajnos az emberek jelentős része ilyen, a külsőségek számítanak, hogy mit tudsz mutatni idegen emberek felé :D


Mondjuk az szomorú hogy számra az igényesség = márkás, drága ruhák.

2017. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Másoknak akar megfelelni és egy olyan közösség tagja akar lenni, akikhez nem tartozik. De nem hiszem, hogy gazdag lenne az, aki hébe-hóba márkás cipőt vagy ruhát vásárol. Ha volna egy Rolex órája a csuklóján, akkor volna gazdag. Nekem is van márkás cipőm, ruhám meg egy hamis rolexem, de sajnos mégsem vagyok vagyonos család sarja. 😏
2017. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Szégyelli. Ami valahol érthető is, hiszen te, aki csak egy egyetemre jársz vele egy anonim fórumon beszéled ki, hogyan él, milyen a házuk. Nyilván nem szeretné, ha olyan emberek akiknek tetszeni akar is ezt tennék. A mai világban ez számít a fiataloknak, erről beszélnek, ez a téma, ezért mindenki ennek akar megfelelni. Nem szép dolog a hazudozás, nem kellene neki sem tennie, de valahol érthető.
2017. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom. En pl meg vagyok elegedve azzal amim van, es nekem nem mervado, hogy a cipomon legyen rajta a pipa jel. Azert veszek cipo akkor es olyat, mert szuksegem van ra, nem azert, hogy masnak feleljek meg. Ennek semmi ertelme. Arrol nem is beszelve, hogy kinek mije van az csak ra tartozik, nem masra. En pl soha nem ereztem azt, hogy nekem dicsekednem kellene azzal amim van. Orulok, hogy van, hogy masnak mi a velemenye ezzel kapcsolatban, az nem az en dolgom.
2017. máj. 6. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Az csoportokban élt ahol fontos volt a társadalmi státusz. És az anyagi javak sok ember számára ezt a státuszt szimbolizálják.
2017. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon súlyok komplexusok és szerintem egyébként szánalmas. Én gazdag családból származom, de sosem akartam, hogy ez köztudott legyen, titkolom is az anyagi helyzetem. Senkinek semmi köze hozzá. Rendszeres vásárlója vagyok pl. a Chanelnek, mert szeretem, mégsem fogok idegen emberek előtt erről beszélni, mert nem számít. Van ugyanúgy a Zaraból is meg a HMből is cuccom és ennyi.
2017. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!