Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért vagyok depresszios es...

Azért vagyok depresszios es lehangolt mert semmiben nem vagyok jo semmihez se ertek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
es nagyon lehangol hogy elek még kb mondjuk 40 evet es azt gyárban kell tölteném vagy segelyen egyszer ez egyszer az van hogy fol se vesznek meg oda se, minek eljek ennyi esszel ugyse lesz meg baratnom se ugyse leszek már normális ember eskuszom mindenhez sik hulye vagyok es olyan meg nem volt hogy vmiben jo lettem volna,nem akarom sajnáltatni magam de mar semmi otletem nincs, sztem jobb lenne nem élni. 25F Pest megye

2017. máj. 7. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy. Ha igazán akarod kitanulhatsz valamit hogy jobb munkád legyen. Magadtól nem leszel jó orvos vagy ács, semmi. Meg kell tanulni. Ha akarod még van bőven esélyed.
2017. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor egy nehézségen túlvan az ember mindig olyan szépnek látja a világot, annyira közhelyes hogy "élvezd az élet apró örömeit", de én alig várom hogy hazaérjek suliból s sportolhassak, ehessek, ihassak, kávézhassak egyet, nézhessem a sorozatom, bíbelődjek a matekházival, olvassak, zenét halgassak, játszak valami játékon, vagy keressek egy jó dokumentum filmet, szervezzek találkozót valamelyik baráttal, vagy nagyszüleimnek vágjak fát, aludjak, tusoljak, vagy csak böngésszek az interneten, franc törődik azzal hogy semmiben nem én vagyok a legjobb, csak annyit akarok hogy amíg élek jól érezzem magam, ehhez nem kell orvos legyél...


Csak szépen írd le mi az ami érdekel, mi az amiben jobb vagy, mi az amiben rosszabb, ajánlanak neked szakmát.. Társkeresőn rakj ki magadról egy képet, ha csúnya is vagy, de írsz egy őszinte bemutatkozást, valakinek megtetszik.. Bár biztos próbáltad, de ne add fel.



Amit ajánlanék neked hogy legyél sokkal igényesebb, ékezetek, mondatok, szövegszerkesztésed borzalmas... Ha magaddal szemben is ennyire vagy igényes, akkor ne csodálkozz hogy semmi nem jön össze, rossz a hozzáállásod. Ha valami munkát kiatsz a kezedből, az legyen tökéletes... Bármibe is fogsz bele, elmész állásinterjúra, tetőtöl talpig mindened legyen rendbe, igényesen csinál mindent és csak jó lehet...

2017. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért kéne problémamegoldást oktatni az iskolákban a fasságos lexikális magolós tudás helyett! :(


Amúgy mit szeretnél? Nem derül ki, hogy mihez nincs több ötleted...

2017. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én azt ajánlom hogy menj pszichologushoz, és beszélgess el vele egyet, próbáld meg, ha igazán akarsz változtatni rajta akkor meg probálsz mindent amit lehet!

Több mint 3 év depressziót és másfél év alkoholizmust hagytam magam mögött, és mindent megprobáltam h összeszedjem magam és kimásszak a szarból...

Ne add fel soha, találj egy másik utat hogy elérd a célod! Szabadulj meg a kétségektől, és rá kell jönnöd hogy bízhatsz magadban!!!

Nem lesz könnyű de csak csináld, ne gondolkozz, ne azt lásd hogy hány indok van rllrne, hanem h hány vele!

Szóval, bizz magadba, tegyél meg mindent amit lehet, és utána sokkal könnyebnek és szabadnak fogod érezni magad!

Én biztos vagyok benne hogy egy nagyszerű személység vagy, csak találd meg az igazi önmagad ;)

Én azt kívánom h sikerűljön mihamarabb ;)

Ha akarsz beszélni valakivel, akkor várom a privátot

20 F

2017. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, és azt hogy kiirtad ide, ahol elég sok troll meg gizda van, jó lépés, jól csináltad, de csak arra halgass amit helyesnek találsz ;)
2017. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!