Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós lennék? Évek óta...

Depressziós lennék? Évek óta tartósan és folyamatosan lehangolt vagyok

Figyelt kérdés

Nem sorolom, de rengeteg negativ érzésem van, keresem az okokat, tudom gyerekkoromban már önbizalom hiányom volt, a többi kislánnyal szemben akit szebbnek éreztem magamnál!

Hogy jut egy kis gyerek szébe ilyen hogy a másik szebb jobb?

Ez elég mélyről jövő negativ érzés, amit nem tudok megoldani, máskor nagyon intenziven aktiv vagyok, alig tudok leállni, mikor pl-ul munkám volt, már egészségtelenül pörögtem...(nem drogokkal persze)

de a tartós lehangoltság, halál körüli dolgok, mélabús életérzés állandóan rajtam van, pánikbetegségem is van, nem tudom magamból kiirni azt a sok negativ dolgot, pozitiv dolgokká akarom átalakitani, a módja az lenne ha tudnék alkotni, mindig alkotni akarok de nem megy...nem vagyok tehetséges..

lány vagyok


2012. szept. 26. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? ez van velem is, 27 n
2012. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
25 vagyok..már:)
2012. szept. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!