Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem tényleg gyerekes az...

Nekem tényleg gyerekes az ízlésem? Kávét csak tejjel és sok cukorral tudok meginni, imádom a mogyoró krémes szendvicset, sörtől hányok és alkoholt sem szeretem csak almalét. Ruhák terén is ilyesmi. :S f

Figyelt kérdés
képes lennék felvenni minden göncöt ha rajta van a kedvenc mese szereplőm. tudom ez ultra gáz, de rendeltem ebay ről animés pólókat...
2017. máj. 8. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel nincsen semmi gond. :) Mindenki másmilyen. Viszont, azt elárulod, hogy mennyi idős vagy? Kíváncsi lennék rá.
2017. máj. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 :)
2017. máj. 8. 01:49
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
későn érő típus vagy, ennyi
2017. máj. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet, de a sört meg az alkoholt soha nem bírom megszeretni, nagyon sokan erőlködtek de annyira undorító. De mi számít érettnek? ki sörözik meg cukor és tej nélkül issza a kávét?
2017. máj. 8. 02:00
 5/12 Amarok Tonrar ***** válasza:
91%
Ne akard az alkoholt megszeretni. Semmi köze az érettséghez.
2017. máj. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Istenem, 19 vagy, miért kéne pialni?

A mogyorokremet én is imádom. Vannak rajzfilmes cuccaim, de csak itthon hordom. 40 felett gáz lenne 😁

2017. máj. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebböl egyedül a meseszereplös ruhazat kicsit gyerekes, az, hoyg valaki nem iszik alkoholt vagy szereti az édes dolgokat, az nem.
2017. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves koromig mnden reggel kakaót ittam kávé helyett 😊 Ezt is azért hagytam abba, mert érzékeny lettem a tejre. Ma már újra tudom inni, de azért csak mértékkel.

A kávét sose szerettem. Alkoholt csak nagyon ritkán, nagyon keveset.

A polcaimon még kint van néhány dínó és kinderfigura.

És néha olyan jó meséket nézni 😊

32N

2017. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehol nincs az megírva, hogy x éves korig lehet csak ezeket enni/inni, utána már csak sört fogyassz sörrel. Semmi menő nincs az alkoholban, ne akarj csak azért inni, hogy másoknak megfelelj. Ha te így érzed jól magad, animés pólóban, meg tejeskávéval, akkor csináld ezeket. Sokkal "menőbb", ha magadnak akarsz megfelelni és tojsz a világra.
2017. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy gyerekes ízlés. Ízlés van, ami mindenkinél egyéni, és egyik sem jobb a másiknál.
2017. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!