Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy itt gyakori...

Miért van az, hogy itt gyakorin az emberek nagy része konkrétan nem képes értelmezni a kérdést?

Figyelt kérdés

Vázolok pl. magamról egy sztorit, élethelyzetet és abban kérek tanácsot - na itt 10-ből 9 válaszoló biztos, hogy nem a megoldásra fókuszál, hanem elkezd elemezni engem, hogy milyen ember vagyok meg hogy tehetettem ezt vagy azt. Képtelen érzelmektől mentesen a kérdésre válaszolni, elviszi másfelé a gondolatmenetet. Vagy van egy kérdés mondjuk arról, hogy tönkrement valaki motorja, milyen alkatrész kell hozzá - erre biztos, hogy megint lesz 2-3 idióta, aki beírja, hogy minek vette azt a típust, mert az sz_r, meg neki különben is milyen van.


Most nyilván a kevés értelmes embert kérdezem: ez szerintetek miért lehet?


2017. máj. 8. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Mégis hogy tehetsz fel ilyen kérdést?
2017. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran megtapasztaltam a szóban forgó jelenséget.

Sokan valószínűleg itt vezetik le a feszültségüket, illetve az internet "szabadsága" egyeseknél ilyen módon nyilvánul meg.

Velem is előfordul néha.

2017. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szövegértési gondok...
2017. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem viseled a kritikát, mi? :D Kiírod a krdést, aztán has nem jó választ kapsz megerősítésnek, akkor jön ez a kérdés. :D

Ilyesmire gondoltál? :D

(Szerintem meg sokszor a kérdezők nem értik a választ.)

2017. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Állítólag országosan pocsékul állunk szövegértelmezésben, szerintem ez lehet a legfőbb gond. Hogy miért van ez így, nem tudom. De hogy nem csak a gyakorin van így, az is biztos.
2017. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Igen, pont az ilyen gyökerekre gondoltam, mind magad is vagy.
2017. máj. 9. 00:38
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

A 4-es tipikus példája annak, hogy valaki nem bírja a szöveget értelmezni. Amúgy szerintem már annak a szónak sem ismeri (ismerik) a jelentését, hogy szövegértelmezés.

Nagyon sokszor látom én is itt ezt a jelenséget. A gyakorin valószínűleg az az oka, hogy az átlag életkor a 12-14 év, az idősebbek meg mondjuk úgy az alacsonyabb képzettségűek.

Jellemző amúgy ez még sok cikk alatt található kommentekben is.

2017. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Köszi, kérdező és valahányas válaszoló. :D

Most bizonyítottátok, hog nem tudtátok értelmezni a választ. :D

Azért ne legyetek idegesek! Ez csak egy egyszerű oldal, ahol emberek kérdeznek és válaszolnak. Nem kell rögtön drámázni.

Nehéz lehet az élet felétek. :D

2017. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14:20 Sajnos az iróniát még kevesebben értik.
2017. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Hé, 7-es! :D

Amit te csinálsz, hogy másokat látatlanban beskatulyázol, az ugye az értelmes emberek jellemzője? :D

Bár, igazad van, te ilyet nem állítottál magadról. ;)

Ez pedig:

"az átlag életkor a 12-14 év, az idősebbek meg mondjuk úgy az alacsonyabb képzettségűek."

És te melyik vagy? :D Vagy te az idős, sok diplomás, zseni vagy? Ha igen, miért jársz olyan oldalra, ahol átlag 12-14 évesek és alacsony végzettségűek vannak? :D Magányos vagy? :D

Az azért megnyugtató, hogy te olyan tájékozott vagy, hogy még az oldal használóiról is statisztikát vezetsz. :D

Na igen, aki ráér. ;)

2017. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!