Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell valakit verbálisan...

Hogyan kell valakit verbálisan a földbe döngölni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a munka helyemen van egy két illető aki nagyon szeret beszólogatni nagyon szeretnék visszq vágni de a bunyó sajnos kizárt mert csak melóban találkozunk viszont igazán szeretném őket porig alázni előre is köszönöm a segitséget
2017. máj. 10. 04:38
 1/7 Talapapa válasza:
sajnos ahhoz , hogy verbálisan felettük állj pörögnie kell az agyadnak amikor beszólnak erre nem lehet készülni előre betanult beszólásokkal , szóval maradsz a poros földön te kutya :D ne vedd komolyan.
2017. máj. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

"de a bunyó sajnos kizárt "


Nem is csodálom, ha ilyen agresszív szutykot, mint te porig aláznak! Így kell azt!


Ja! És csak te hiszed annak, mert le merem fogadni, hogy csak elmondják róluk a véleményüket!!!

2017. máj. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az én bajom is. Hogy az én agyam nem pörög és képtelen vagyok visszaválaszolni. Nem tudok rá reagálni. Akit megaláznak, annak utána lassabban fordul az agykereke, hát még ha egész életén keresztül csak megalázták. Akkor már alig, vagy egyáltalán nem tud reagálni. Erről van szó: hogy nem tud reagálni.
2017. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell más, mint olvasottság, műveltség. Azt lehet alázni, akinek nincs szókincse, és rálátása a világra. Mindenkinek van gyenge pontja, a testépítőnek, és az egyetemi professzornak egyaránt. A sakkozót lepofozhatod, a bokszolót pedig alázhatod sakkban. Persze ahhoz illik tudni, mi a box, és mi a sakk.
2017. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok agressziv szutyok sem suttyó mielőtt bárki azt gondolná rólam. Először vagyok ijen hejzetben nem voltam még ígyl soha. elmesélem inkább mi hogy folyik raktározással foglalkozom reggel mikor beérek elkezdem a melót ugyan úgy mint minden nap persze nekem mivel a kész árút magam adom ki már korán kell kezdenem 05:30 kor már bent vagyok 06:00 tól elindul a termelés meg jelennek a kedvenc senkiházi naplopoim március óta dolgoznak nálunk már kora reggel elrontják a napom az ő munkájuk egyszerű kézi anyag mozgatás nem mondható fizikai munkánaksem mivel csak csomagolo anyagot mozgatnak ( papírdoboz stb ) felhivom a figyelmed kb 21 22 éves kis taknyokról van szó akik nem szeretnek dolgozni még ennyitsem sajnos ez már reggel korán jelentkezik mint valami tünet minden nap már hat órakkor nem hajlandók még bekészülni sem ha nem szólok nem egyszer áll a termelés miattuk és igen JOGGAL noszogatok pár senkiházi munka kerülőt mert a csoport vezetőjük egy irodában ülő nőcske aki nem mer szólni namármost ha nem jön ki időben a késztermék ami mára minden napos (nem győzöm mondani miattuk ) akkor nem tudom időpontra továbbitani aminek kiesél lessz a vége akkor pedig engem vesznek elő ami nemcsak egyszerű lecseszéssel fog majd járni hanem sújos levonással is ugye mostmár érted mért viszked a tenyerem? Az a szó hogy vigyedmár vagy pl már megint áll a termelél miattatok nem minden napos ninden órás ők viszont az anyázástól egészen a ne pofázz sza.házi raktáros ig bármi kijön a szájukon persze kedvem lenne ott szájon törölni rendesem hamár az apja nem tudta megnevelni de ó nem lehet mert azon kívül hogy ez a munkahejem ( tudom szar de ez van) még a biztonsági őrök is ott vannak akik persze jó nagy darab palik is és tudod ha leütöm őket a 11 éves fiamnak hogy adokmajd enni a börtöből és ezt ők nagyon is jól tudgyák ja és mégegyszer mondom nem voltam ijen hejzetben soha mit mondhatnék az emberek általában elsőre kedvelnek aki nem az is tisztel annyira hogy nem jutna eszébe így viselkedni sosem ez mindig így volt már gyerek koromban is így nagyon sűrűn nem bunyóztam sohasem viszon tudok a faterom tanított 😊
2017. máj. 10. 18:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs a regényért
2017. máj. 10. 18:53
 7/7 Talapapa válasza:
prosztó dumára alpári válasz én a szar/házi raktárosra azt mondtam volna , hogy : anyád is jól alá tette a lécet ha egy ilyen szar/házi raktárossal kezdett ki. Egy idő után ha mindig tiéd lesz az utolsó szó be fognak csicskulni :D
2017. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!