Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok öregember miért szereti...

Sok öregember miért szereti csúnyán és hosszasan megbámulni más embereket?

Figyelt kérdés
Szinte már szemmel vernek. Futár vagyok, akárhova megyek, mindig van egy öregember aki jól megbámul, de ilyen sanyarú képpel (olyan Clint Eastwoodosan) és végig néz. Főleg vidéken tapasztalom ezt, de a fővárosban is vannak "ügynökök".
2017. máj. 11. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak megnéz , hanem már a ravaszon van az ujja.
2017. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy már be vannak lassulva, azért néznek olyan hosszan. A savanyú képet nem tudom, talán nem jött be nekik az élet és mindig rossz a kedvük, tudván, hogy már nem sok esély van javítani rajta.
2017. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Irigykednek a magadfajta fiatalokra, hogy a jövő a tiétek, az ő idejük meg már lejárt.
2017. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt méregeti,hogy tudnà megharapni a bokàdat.
2017. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem is irigyek a fiatalokra, hiaba mentek nyugdijba rajuk mar nem sok jo dolog var sot szinte semmi, jarkalhat az orvoshoz a meg hatralevo idejeben.
2017. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fú ma engem annyira bámult egy öreg nő, de valami olyan gúnyos gonosz fejjel mintha valami gyilkos lennék vagy nem tudom. Már nem bírtam ki is beszóltam, hogy: aztak*@rva... mit kell nézni?

Egy öregember meg utánam kiáltott hogy, azta ilyen egy csinos lány, visszafele eljövök azt mondja ott a többi öregember előtt, akik végig bámultak, de csinos vagy aztamindenit... utánam üvölt: életrajzi filmet forgatok veled mehetek? Mondom, kösz, nem.

2017. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Én, csak szórakozásból bámulom meg az embereket. Valakin látni, nagyon zavarja, annál jobban bámulom:)
2017. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Valakin látni, nagyon zavarja, annál jobban bámulom:)"


Aki nagyon bámul már attól megkérdezem hogy mit bámul engem. Volt már rá sok példa.

2017. máj. 11. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon zavaróan bámul valaki, akkor én is megbámulom őt, és ilyenkor többnyire nagyon csúnya vagy idétlen fejet vágok. Ők adják fel előbb.
2017. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!