Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kételkedek mindenben és...

Miért kételkedek mindenben és mindenkiben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen senkiben nem bizok meg, sose tudok senkinek hinni, legyenek azok a szüleim, a testvéreim, a barátaim. Mindenkiben kételkedek, mindig azt hiszem, hogy rossz szandékai vannak felém, hiába ismerem jól. Egyszerűen a legjobb barátnőmről se tudom elhinni, hogy őszintén kedvel, pedig már évek óta barátok vagyunk és ő mindent elmond nekem, meg azt is amit másoknak nem, de én nem mondok neki semmit, mert félek, hogy elmondja másoknak. Még a szüleimnek sem mondok semmit, mert tudom, hogy úgysem értenek meg. Párkapcsolatom sincs emiatt, mert tudom, hogy senkiben nem biznék meg és csak az őrületbe kergetném a féltékenykedésemmel. Sokszor kérdőjelezem meg, hogy egyáltalan minek születtem meg... Hamarosan tovább fogok tanulni, de senkin nem érzem azt, hogy elhinnék, hogy elérem azt amit akarok, biztatnak, de úgy gondolom, csak kötelezettségből teszik ezt. Igy végezetül, szerintem valami óriási gebasz van velem.

2017. máj. 11. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

csinálj olyat, ami boldoggá tesz. mikor nekem voltak mélypontjaim az összes társadalom kritikás mesét->(south park, family guy, meg a simpson is) megnéztem és ott szépen kifigurázták az embereket. Jót nevettem magunkon. Adj neki egy esélyt nézz meg pár részt, vagy az epizódlista címeit olvasd át hátha van olyan téma ami épp érdekel, ha nem vagy értük oda akkor persze ne erőltesd. Nem vagyunk egyformák, ami nekem mindent jelent másnak semmit. Évekig nem beszéltem aktívan senkivel, mert nem láttam értelmét mondván úgy is elveszítsük egymást minek gyűjtsek több fájdalmas emléket. De ez idő alatt megerősödtem minden téren, érzelmileg is már nem egy instabil szentimentális alak vagyok, hanem annál több. Sőt talán túl messzire is mentem, mert már nem tudok úgy érezni mások iránt.(vagy csak tényleg nem találtam még meg a megfelelő partnert, aminek még örülök is)

Annyit akartam ezzel mondani, hogy amíg én is elzártam éltem szinte mindenkitől teljesen függetlenül a tudásom megnőtt, amit most van lehetőségem továbbadni a pár évvel fiatalabbaknak. Főként az motivál, hogy nekem is jól jött volna, ha van valakim, aki kitart mellettem, mikor hülye vagyok és ellát tanácsaival. (azt a privát üzenetet is én írtam)

2017. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy kis csemege az előző voltam

https://www.youtube.com/watch?v=0Y45tFSG_Pc

2017. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!