Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebből valahogy tényleg ki...

Ebből valahogy tényleg ki lehet mászni?

Figyelt kérdés

Szóval az első, hogy rengeteg csalódáson( párkapcsolatin vagyok túl így egymás után.


Úgy érzem mintha lábtörlőnek használtak volna eddig annak ellenére hogy egy helyes, erős (fizikálisan), ember vagyok és van egy kis eszem is. Abszolút nem nagyképűsegből írom ez tény csak sajnos 0 önértékelésem van, mivel mindenki csak úgy érzem felmászott a hátamon.


A lényeg annyi, hogy ki készültem és próbálok talpra állni. Munkát kerestem ahol elég jól is keresek most, viszont folyamat lelki fájdalmaim vannak a múlt miatt. Próbálom nem másra vetíteni, nem sajnáltatni magam de akkor is látszik a megtorottseg.


Sokszor semmi motiváció nincs bennem..most akarok autót venni, motort, ruhákat szoktam ide-oda eljarok de még mindig feleslegesnek érzem magam, és pótolhatónak sokszor.


Mindenki boldognak tűnik hozzám képest, mintha semmi gondjuk nem lenne.

Mindenki erősebnen tűnik lelkileg mint én, nem akarok öngyilkos lenni de nagyon szarul vagyok.

Plusz most vagyok túl egy rossz parkapcsolaton is..


Vajon ha ezeket a dolgokat megteszem jobban lehetek vagy reménytelen a helyzetem, ha ennyire csalódott, keserű vagyok és csak küzdök ?

Ilyen dolgokon más is átesik ??


Köszönöm a válaszokat !

24f



#Ggy
2017. máj. 11. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Isten hozott a klubban én ugyanebben vagyok évek óta!

Sürgössen szerezz egy párt,ha teheted

2017. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a fészbúkot 1 hónapra.. meglátod helyre jössz lelkileg, ha nem nézegeted az ismerősök életét!
2017. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is most vagyok túl egy borzalmas párkapcsolaton, tudom ilyenkor milyen rossz érzés minden, főleg ha a múltban is sok rossz történt. Ne add fel, küzdj tovább, az öngyilkosságot pedig nagy ívben felejtsd el, még csak eszedbe se jusson. Keress egy embert, akinek kiöntheted a szíved, hidd el, ilyenkor a társaság az egyik legjobb gyógyszer, ha van melletted egy barát, vagy családtag, aki meghallgat, akit érdekel mi van veled és kapsz megerősítéseket tőle.

Nem könnyű felállni, és visszanyerni az önbizalmat, lelkiekben jobban lenni, ha ezerszer megtiportak, átgázoltak rajtad. Kétségbeesetten próbálok én is változtatni az életemen, sajnos sok erő kell hozzá (ami nekem elég kevés van), de igyekszem amennyire csak bírok... Nem tudok igen tanácsokat adni, mert ugyanúgy csapnivalóan érzem magam és nem látom tisztán a kiútat, de bízzunk benne, hogy az idő segít majd, miközben legalább egy ember áll mellettünk, és megpróbálunk megbékélni önmagunkkal, feldolgozni a múltat és túllépni a sok nehézségen. Addig is építsd az életed, jó ha vannak céljaid. Bármit csinálj, csak ne add fel, mert az a legrosszabb amit tehetsz. Vannak nehezebb időszakok, úgy érzed nincs remény, de bármilyen szarul érezd magad, valahogy add ki magadból, gondolj arra, hogy mások is átéltek hasonlót (mert átéltek) és valahogy majd sikerülni fog szebb életet élni. Ha nem is most, ha nem is a közeljövőben, de egyszer biztos. :(

(Mondani persze könnyű, megvalósítani nehéz... )

2017. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!