Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilehet ebből valahogy mászni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilehet ebből valahogy mászni vagy lehet ebből valami jó?

Figyelt kérdés

Röviden.

Legjobb barátommal elég régóta jóba vagyunk(9év). Nem vagyunk valami idősek, de mind a ketten akartunk már többet. Flörtölget velem , de van barátnője aki elmondása szerint nagyon hasonlít rám ( belsőleg). Vagyis már megkaptam tőle, hogy ugyan olyan vagyok. Én személy szerint vonzódom hozzá nagyon. Ebből adódik,hogy több mint barát. Nem tudom,hogy Ő hogyan is van ezzel, de egyre többet dícsér, ha elmegyünk vala hova ketten akkor célozgat arra hogy biztos azt hiszik , hogy együtt vagyunk. Vagy mi milyenek lennék együtt. Elég gyakran beszélünk a szexről. Mivel Ő már elvesztette folyton arról kérdezget,hogy én hogy állok vele , ha lenne alkalmam megtenném-e stb. Ezt már többször is megkérdezte ,de mindig ugyanazt mondtam neki. Magamban arra jutottam,hogy várok. Nem fogok tönkre tenni egy kapcsolatot vagy egy barátságot. Egyenlőre Ő a nagy kérdőjel addig amíg nem történik olyan dolog ami hatással van a kapcsolatunkra. Aztán lesz ami lesz. De szerintetek ebből lehet valami jó ?

A válaszokat előre köszönöm!:)


2015. júl. 25. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól teszed, hogy ellenállsz a kísértésnek és színjózanul gondolkozol. :)
2015. júl. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!