Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor jegyet akartam venni a...

Amikor jegyet akartam venni a vonatra es aproval akartam kifizetni akkor a jegyarus nem fogadta el a penzem mert nem volt kedve megszamolni ezt megteheti?

Figyelt kérdés
en elotte megszamoltam es tobb volt mint a jegy ara gondoltam kap egy kis borravalot, erre mikor ki akarom fizetni odanez meg se szamolja egybol ravagja ez nincs annyi es visszaadja en meg mondom de ez boven van annnyi ő meg de ez nem annyi kevesebb, honnan veszi ha meg se szamolta??? na a vege az lett hogy meguntam es kifizettem papirpenzel, de ez szamomra hihetetlen ezt megteheti???

2017. máj. 11. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg. Tessék panaszt tenni a főnökénél.
2017. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelmetlen már, nem tanult meg számolni? Én biztos küldenék egy panaszlevelet.
2017. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csak siman lusta volt megszamolni sztem, pedig ezert kapja a fizeteset, sztem hiaba irnek panasz levelet ugyse fognak semmit se csinalni, foleg hogy utolag nem tudni ki volt az, vagy irjam bele azt is hogy nezett ki?? marmint a levelbe.
2017. máj. 11. 20:36
 4/20 anonim ***** válasza:
Megteheti, mert nincs következménye. Ha bejelented akkor max. egy szóbeli figyelmeztetést kap, amin a főnökével együtt röhögnek, Te meg egy automatikus "bocsi" levelet.
2017. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
igen en is ezt gondolom, kirugni ugyse fogjak, hihetetlen egyesek mit meg nem engednek maguknak.
2017. máj. 11. 20:40
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért nem szóltál a kalauznak ? ad neked jegyet az is . Nem fizettem volna ki papírpénzzel mert nem kötelező nálad lennie papírpénznek, Magyarországon hivatalos fizetőeszközzel akartál fizetni, akkor mi a problémája ?!
2017. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ha van jegypenztar akkor a kalauz nem ad jegyet, akkor lehet a kallertol jegyet venni ha olyan helyen szallsz fel ahol nem volt jegypenztar van ilyen es igy nem volt lehetoseged jegyett venni, am egy idosebb nő volt az, biztos megbolondult mar csori.
2017. máj. 11. 20:57
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem teheti meg. Megmondod, hogy ez van, oldja meg.

Amúgy meg nem értem a pénztárost, mert általában azt a kérdést kapom, hogy nincs apróm?

Ha nagy pénzzel akarsz fizetni, még elvárják, hogy bocsánatot kérj, meg megvetően néznek. Ha nálad van a termék vagy szolgáltatás ellenértéke, akkor onnantól az ő problémája, hogy hogyan ad vissza.

2017. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak 20 db-ig kell elfogadnia a fémpénzt.
2017. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50db az a 20db. Addig még elfogadhatok aprót, egy címletben, pl 50db 10ftos, utána nem, vagyis csak rollnizva lepecsételve.
2017. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!