Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem volt pénze kifizetni a...

Nem volt pénze kifizetni a ruhákat így odaadtam neki addig "kölcsönbe" Azóta se a ruhákat se a pénzt nem láttam viszont. Mit csináljak? Hogyan tegyem neki szóvá?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Mivel kellett gyógyszerre a pénz, anyumékat nem akartam ezzel zaklatni az alig használt ruháimat elkezdem eladogatni a neten. Egy lány jött értük akivel aztán nagyon jóban lettem,mikor beszélgettünk kiderült hogy sok közös tulajdonságunk van. Kifizette a ruhákat de talált még párat ami nagyon tetszett neki de nem tudta kifizetni. Én jó szívű akartam lenni és úgy gondoltam úgyis kifizeti ha lesz melója. Nos, az idő elteltével egyre kevesebbet beszélgettünk már szinte ismeretlenek vagyunk egymásnak, viszont azóta van munkája ahogy láttam, de nekem még mindig szükségem lenne a pénzre. Elég beteg agyú (erre is rájöttem közben). Nem tudom mit csináljak :S Paraszt se akarok lenni, de nagyon kihasznált...mit csináljak?
2013. szept. 6. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hinné, sajnos h tudsz vbármit csinálni.

így jártál, átvert egy tolvaj.

2013. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg és kérd a pénzed. Ha nem kéred, sosem fogja odaadni. Ha párszor felkeresed ez ügyben és határozott vagy, előbb-utóbb oda adja. Ne hagyd magad!
2013. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!