Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Páwa vagyok, páwának számítok?

Páwa vagyok, páwának számítok?

Figyelt kérdés
Most páwának számítok ,mert oldalt rövid halyam van fent hosszabb ... Szeretek eljárni vásárolni ruhákat ,főleg a ,,new yorkerben,,gateban ,, plázában szoktam vásárolni.. Iphonom van most akkor egy beképzelt ,b*zipáwának számítok??? 😂
2017. máj. 13. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Micsodaa? Semmi napszemüveg??


Annak számítasz, aminek te gondolod magad, kivéve ha b*zipáwa vagy, mert akkor b*zipáwa vagy. Ne ess pánikba, idővel magától elmúlik. Reméljük.

2017. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha annak tartod magad, akkor az vagy. :)
2017. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"Micsodaa? Semmi napszemüveg??"


Nem mindenkinek a szeme bírja ugyanúgy a napot. Nem, majd a kedvedért szemrákot kap. Nem jó a szemnek, hogyha nagy UV sugárzás éri, romolhat tőle a látás is.

2017. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint ki nem állhatom az ilyen páwákat. Az öltözködésük se tetszik, de inkább az értékrendjük, nárciszizmusuk és a viselkedésük nem jön be. Amíg ezekből a szempontokból te normális vagy nem érdekelne hogy nézel ki vagy milyen telőd van, lógnák veled.

Amúgy az ingeimet én is a New Yorkerbe veszem.

2017. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen egyébként, ha képes vagy egy órán át az egyesszám első személy teljes mellőzésével beszélni, akkor az esetedben lehetséges, hogy a látszat csaj. Izé, csal.
2017. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!