Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki 72. 000 Ft-ot keres, az...

Aki 72. 000 Ft-ot keres, az hogyan ajánlott beoszatni? (a rezsi legyen 30. 000 Ft. )

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 18:54
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Meg a higiéniát hogyan oldják meg.
2017. máj. 14. 13:00
 22/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez attól is függ hogy hol laksz. Kertesház vagy panel. Ugye?
2017. máj. 14. 13:05
 23/39 A kérdező kommentje:
"és nem csak génkezelt almát eszik."- Hát egyébként már lassan minden génkezelt lesz, mivel ha Mo kilép az Eu-ból akkor kötelező lehet a génkezelt alma. (Tehát forgalomban csak azt lehet árulni, kivétel a bio. - Valami ilyesmi már van Ameriákában. Jól hallottam?)
2017. máj. 14. 13:07
 24/39 A kérdező kommentje:
Mondjuk szubjektív dolog ez. De nekem nem baj a génkezelt alma, mivel gyerekkorom óta génkezelt cuccokat eszek és műkajákat (és nincs semmi bajom eddig), meg mikor csecsemő voltam, már akkor műkaját ettem (tápszert anyatej helyett, mivel anyámnak a teje elment és más nem volt, tehát így a szervezetem hozzá szokott a porokhoz. És nem vagyok rákos [mivel kb. a tápszerben is ugyanaz van mint a fehérjeporokban. KB.majdnem)
2017. máj. 14. 13:27
 25/39 A kérdező kommentje:
"Laktóz (tejből), Növényi olajok (pálma-, repce-, kókusz-, napraforgó- és egysejtű olaj), SOVÁNY TEJPOR, TEJSAVÓ FEHÉRJE koncentrátum (tejből), Keményítő (burgonya), Galakto-oligoszacharid (tejből), Maltodextrin, Frukto-oligoszacharid, Kalcium-karbonát, Állati olajok (halolaj), Trikálium-citrát, Kalcium-klorid, Kolin-klorid, L-aszkorbinsav, Nátrium-L-aszkorbát, Taurin, Emulgeálószer (szójalecitin), Vas-szulfát, Trikalcium-foszfát, Magnézium-klorid, Inozitol, DL-alfa-tokoferil acetát, Cink-szulfát, L-triptofán, Dinátrium-uridin-5-monofoszfát, Citidin-5-monofoszfát, Adenozin-5-monofoszfát, Inozin-5-monofoszfát nátrium sója, Nikotinamid, L-karnitin, Guanozin-5-monofoszfát nátrium sója, Kalcium-D-pantotenát, Pteroilmonoglutaminsav, Réz-szulfát, Retinil-palmitát, DL-alfa-tokoferol, D-biotin, Tiamin-hidroklorid, Cianokobalamin, Piridoxin-hidroklorid, Riboflavin, Mangán-szulfát, Kálium-jodid, Fitomenadion, Nátrium-szelenit"- Ez egy tápszer, ami anyatej-kiegészítő.
2017. máj. 14. 13:30
 26/39 A kérdező kommentje:
A tápszer is rákkeltő, tehát nekem már mindegy. :D
2017. máj. 14. 13:30
 27/39 A kérdező kommentje:
Kajak tápszert is lehet enni. Minden benne van ami kell a szervezetnek.
2017. máj. 14. 13:34
 28/39 Alain Delon ***** válasza:
5000 Ft ruhára? Mert? Minden hónapban elégeted valamelyik ruhadarabodat?
2017. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Nem, csak összesen, havi szinten elosztva kb. ennyiből meg van. Tehát pl.: félévente (6x5 = 30.000 Ft) értékben bevásárolsz ruhát (ebben minden ruhanemű benne van, tehát cipő, póló, nadrág, kabát..stb).
2017. máj. 14. 14:18
 30/39 A kérdező kommentje:
De ha férfi vagy, akkor 4000 Forint is lehet. De ettől lejjebb szerint nem lehet megoldani (bár ha van szerencséje az illetőnek, akkor)
2017. máj. 14. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!