Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok annyira...

Miért nem vagyok annyira "népszerű", mint a kortársaim? 17/F

Figyelt kérdés
Igazából visszahúzódó típus vagyok, és így kissé egyedül érzem magam..
2017. máj. 14. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Azért mert visszahúzódó típus vagy
2017. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj nepszeru lenni! Nen olyan hu de jo dolog. De ha ez minden vagyad akkor nyisd ki a szádat, mond el a velemenyed a dolgokrol, es legyel nagyhangu
2017. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, mint te csak lányban. Őszintén szólva, én soha nem is akarnék népszerű lenni. Aki tényleg a barátom akar lenni és nem fog kihasználni, az így is kedvelni fog. Tökmindegy, hogy mások szemében ki vagyok.
2017. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj az lenni, nem olyan jo dolog. En nepszeru vagyok, bar fogalmam sincs miert, de nagyon utalom, hogy kilepek a kapun es mar hatszazezer fele pletyka megy rolam. De olyan szintuek, hogy xy helyen leszoptam harom pasit, amikor soha a budos eletben be se tettem arra a helyre a labam, eddig ket baratom volt, a masodikkal jelenleg is tart a kapcsolatom, es rajtuk kivul meg csak a kezet se fogtam meg senkinek. Vagy anno amikor meg divat volt az ask.fm, ahanyszor kileptem az utcara 10 percen belul jott valami oltogatas, gyulolkodes. Sokan tudom, hogy eleve azert nem is allnak szoba velem, vagy itelnek el zsigerbol, mert halljak ezeket a teljsen alaptalan hulyesegeket. Engem szerencsere ezek nem annyira viselnek meg, persze rosszul tud esni, ha olyanom van, de nem veszem fel, mert aki kozel all hozzam, az ugyis tudja, hogy nincs alapja. De egy erzekenyebb lelkuletu embernek ez nagyon nem valo. Es akit sokan szeretnek, kedvelnek, nepszeru, azt sokan fogjak utalni, rengeteg lesz az irigy, feltekeny ember is. Konnyen depresszioba lehet zuhanni ezektol a dolgoktol.
2017. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firedoom ***** válasza:
Ha mindenki nepszeru lenne akkor senki nem lenne az. Amugy sincs sok ertelme az emberek ures korulrajongasanak.
2017. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!