Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Morvai Krisztina miért olyan...

Morvai Krisztina miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés

Nekem nem nagyon van politikai beállítottságom, azaz a liberalizmus alapelvét vallom, de azzal tisztában vagyok, hogy MO-n kb. az összes ismertebb politikus elég gáz... Na mind1. Azt nemértem, hogy Morvai Krisztinát miért és kik talá!!??llják jónak?


Szerintem olyan mint az interneten tomboló 14 éves trollok. Nagyon lekezelően beszél mindenkivel és kb. olyan dolgokkal érvel ami objektíve rá(juk) 2x is igaz.


Ti hogy vélekedtek róla?


2017. máj. 1. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes körökben járhatsz, én ezt még sose hallottam, hogy ő népszerű lenne.
2017. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az egyetememen (nke) szinte mindenki szimpatizál vele.
2017. máj. 1. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
A libsiken kívül.
2017. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ki a csöcs?
2017. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Hol népszerű? Én a saját tágabb környezetemben nem ezt tapasztalom. Egyébként pedig egy modoros liba.
2017. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Letojom magasról a politikai kis magyar homokozót ,objektíven nekem egy értelmes,művelt ,nagyon elhivatott ,és korához képest csinos nő benyomását kelti.Szóval szimpatikus.
2017. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert kimondja az igazat.
2017. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A saját pártja szavazói közt népszerű. Nem mondom, hogy támogatom vagy egyetértek vele, de tény, hogy mond jókat és tökösen. Sokszor nagyon szépen tud tényekkel szembesítene. Ha nem esne át a ló túloldalára, akkor még jó is lehetne.
2017. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindig is irritált az affektáló nyávogása.
2017. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem példaértékű a munkássága. Nagyon tanult és értelmes ember (ugye az ELTE ÁJK-n a büntetőjogi tanszéken egyetemi docens is, szóval nem Szijjártó Péter féle politikus aki egy nemzetközi tanulmányok alapképzés diplomával külügyminiszter).


Érdekes megnézni az EP-ben való felszólalásait, igazából nemzeties a felszólalásainak stílúsa, de semmiképp sem mondanám szélsőjobboldalinak, hanem igenis kiáll a magyar emberekért, és rávilágít olyan problémákra, amik a 21. században óriási jelentőséggel bírnak.

2017. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!