Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet még valaha jó énekhangom?

Lehet még valaha jó énekhangom?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy szörnyen hamis vagyok,de nagyon szeretnék énekelni.

Metálra gondoljatok,hörgésre is,tiszta énekre is.

Lehet,hogy csak kamaszkor miatt van ,és egyszer normális lesz ? Vagy lehet bármennyit gyakorlok ilyen marad ? 15/F


2017. máj. 16. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Olyan korban vagy, mikor még a fiúk mutálnak, szóval ha már nem változik a hangod, hanem véglegesen mélyült, akkor esetleg keress egy énektanárt, vagy ha mondod, hogy metált szeretnél, akkor egy énekest, aki hasonlóan bandában énekel, és készséges, majd kérd meg, hallgasson meg, adjon tanácsot. Az emberek nagyon kis százaléka, aki abszolút nem tud énekelni, és semmi hallása (1%, vagy kevesebb). Szóval várj türelmesen, és ne csüggedj! Évekig énekkaroztam, szóval ha szeretnéd, megbeszéljük privátban, hogy küldesz egy hangfelvételt, hogy egy számot alapra próbálsz elénekelni. :)
2017. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megnyugodtam:D
2017. máj. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!