Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyenekből lehet még...

Az ilyenekből lehet még valaha rendes/normális ember?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, nagyon ritkán ha nyaggatnak haverok, hogy menjek el velük szórakozni, akkor belemegyek, de sokszor megbánom.

Legutóbb Szilveszterkor egy kibérelt épületben volt ilyen szervezett este, éjszaka kicsit pihent a társaság mindenki kereste a másikat jó esetben egy beszélgetésre, volt aki párral érkezett és amire nem voltunk felkészülve, hogy képesek egyesek dugni félreeső helyen, én nem láttam mert bár abba az irányba mentem, de közölték hogy saját érdekembe ne menjek oda mert enyhén fogalmazva is az asztalon fekszik a csaj és nyomja a csávó.

Én eleve olyan típus vagyok aki leszarja hogy mit gondol a másik, szóváteszem ha a telefont bújja az illető ha hozzá beszélek, és kb nem is hallja amit mondok. Fogtam magam oda mentem és hazazavartam őket a francba, mondom itt nem lesz több ilyen, lehet haza menni, a csajt a karjánál fogva löktem ki, aki totál piás volt, a csávóját meg hátracsavart kézzel a nyakát fogva vittem ki, és 5 percet kaptak hogy a kabátot magukra vegyék.


Előfordult hogy szórakozóhely mosdójában is hallottam a becsukott wc ajtó mögül érkező hangokat, mondom rohadjatok meg.


Ezekből milyen felnőtt lesz később?


2017. márc. 7. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolj bele, hogy anyád és apád is lehet dugtak discoban meg parkolóban és nem biztos, hogy egymással hanem akkor még mással...

és mi lett belőlük?

sokan fiatalon bolondok és ennél durvább dolgokat is csinálnak, mert élvezik...főleg részegen...

de ettől függetlenül lehet normális felnőtt belőlük

van más aki tized ekkora hülyeséget nem csinál és lelki roncs lesz


24F

2017. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy buliba, más házában van tartva és kirakod onnan az embereket? Meg más szórakozó helyen dugnak a WC-ben és szóváteszed? Inkább azon gondolkozz el, hogy benned van a probléma. Ne járj ilyen helyekre akkor, te egy kulturálisabb felfogású ember vagy ezek szerint, arra meg nem az a megoldás, kulturált létedre, hogy kidobod őket, hanem hogy oda se mész. Az emberek nagy része egyébként ilyen, bekúrnak, kúrnak, hánynak stb. 50 éves orvos házaspárt ismerek ilyet akik így buliznak hétvégente. Függetlenül attól milyenek a való életben, sok ember ilyen természetű alapvetően.
2017. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Veled ellentétben, ezekből az emberekből értelmes és boldog felnőttek lesznek. Te pedig megmaradsz egy frusztrált, besavanyodott kisgyereknek, aki felnőttként tipikusan a mindenre morcos, sokak által utált szomszéd lesz.
2017. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fura.

1.: Nálunk lehet tudni, hogy az elsők voltak egymásnak, és a nagyszüleim is.

Szóval nekünk fura, nincs értelmünk rá, hogy mi lehet ez az egész.

2017. máj. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!