Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fiús és furcsa vagyok?

Nagyon fiús és furcsa vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek őszintén válaszoljatok! Egy év múlva ilyenkor fogok érettségizni, vagy tengerbiológus, vagy állatorvos szeretnék lenni. még nem tudom pontosa. Sok hobbim van. Szeretek a természetben lenni. imádok biciklizni, túrázni, lemenni a dunapartra, csillagokat nézni. Van egy kutyám, nagyon sokat vagyok vele, szinte együtt is alszunk. Nagyon szeretek pcn játszani, ott a zombis, kalandos, vagy a stratégiai a kedvencem. Szeretek szerelni, ha elromlik, szeretek én rájönni, h hol és hogyan lehet jobbá tenni, bütykölni dolgokat is szoktam. nagyon szeretek az inforamtikát, és az elektronikus dolgokat, kicsit értek is hozzájuk. Sokszor csinálok anyunak, vagy a papának ajándékot, csak úgy meglépőként. De itt többnyire fából készített dolgokra gondoljatok. Sportolni úgy annyira rendszeresen nem szoktam, meg nincs is mindig időm. de nyáron szeretek a Dunában fürdeni, vagy ruszni. minden nap biciklizek a suliba. Se a hajamat, se az arcomat nem festem. Nem hordok szivacsos melltartót, sem olyat ami felnyomja. inkább a sportosabbakat. Nem hordok szoknyát, mert nem szeretek. Többségében egy fekete farmert, meg hozzá azt a pólót ami a kezem ügyébe kerül elsőnek reggelente. barna vállig érő hajam van. nem káromkodok, se nem dohányzok. többségében a sötét szín a dominánsabb a ruháimban. nem sok barátom van, de azok fiúk. Nem vagyok az a minden állattól meghalok olyan cuki. de zambival a kutyámmal aki egy alaszkai malamut és egy golden retriver keverék imádok lenni és sok mindenre megtanítottam. Néha a fejemhez végják, h nagyon fíús vagyok, és ma is, és én nem tartom magamat annyira annak, szerintetek? oh az majd elfelejtettem, h nem járok diszkókba, és többségében rockot, vagy klaszikus zenét hallgatok

#fiús-lány
2017. máj. 16. 22:27
1 2
 1/14 RRR ***** válasza:
nem vagy,csak elütsz a szürke átlagtól szerencsére!
2017. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Amiket leírtál, az egyik sem egy rossz tulajdonság, ez alapján nem tartanék senkit "fiúsnak".
2017. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
És akkor mi van, ha azt mondják rád, hogy fiús, szard le, valószínűleg a korodbeli lányok 90%-nál boldogabb az életed. Legalábbis az biztos, próbálod élni az életet.
2017. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:D olyan vagy mint en 15 evvel ezelőtt. :)
2017. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazi ritkaság vagy, néhány ponton magamra ismertem. :) Ezektől a dolgoktól nem leszel fiús, csak különb a többi embertől, jó értelemben. Addig örülj, míg "csúfolnak", mert addig biztos, hogy valamiben jobb vagy a "tucatnál", bár náluk persze amúgy sem nehéz jobbnak lenni. Ne foglalkozz velük, te többet érsz mindegyiküknél! :) 19/L
2017. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne félj attól, ha fiús vagy. Ezzel semmi gond. Attól még nem leszel fiú :D Ez nem azt jelenti, hogy férfias vagy. Attól még lehetsz nőies is, hogy fiús vagy. Sok félék vagyunk. Ne akarj megfelelni külső címkéknek. Egyszerűen bontsd ki, hagyd megnőni, kinyílni azt a magot, ami te vagy. Lesz, ami lesz belőle :) Nekem sok időbe telt mire rájöttem, hogy hiába jó másoknak valami, ha nekem nem jó, akkor hiába csinálom én is velük, attól még nem lesz az. Semmi értelme.


Nekem amúgy férfiként tetszenek a "fiús" nők, bár béna ez a címke mondom, mert ettől még nőiesnek látom őket.


Szóval a lényeg, hogy attól hogy szeretsz dolgokat, amit nem tipikusan nők szoktak szeretni, attól ne bizonytalanodj el, hogy te még nő vagy :D


Eleve a mainstream is egy béna férfi, meg nő képet mutat. Pl pasiból ezt a isszuk a sört és nézzük a tv-ben a focit izét. na én nem ilyen vagyok. ettől még férfi vagyok. akármilyen vagyok férfi vagyok. a férfi olyan, mint én :D és a nő olyan, mint te :)

2017. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
"Van egy kutyám, nagyon sokat vagyok vele, szinte együtt is alszunk" = lányos vagy!
2017. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj:)
2017. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És a kor?
2017. máj. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én 27/f vagyok, és vannak dolgok, amikben hasonlítunk, de ettől még egy normális lány vagy a leírásod szetint. Más dolgokban meg lányosabb vagy, szóval teljesen rendben vagy. A reggeli ruhaválasztási módszereddel meg nálam aranyérmes vagy :D
2017. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!