Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fiús és furcsa vagyok?

Nagyon fiús és furcsa vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek őszintén válaszoljatok! Egy év múlva ilyenkor fogok érettségizni, vagy tengerbiológus, vagy állatorvos szeretnék lenni. még nem tudom pontosa. Sok hobbim van. Szeretek a természetben lenni. imádok biciklizni, túrázni, lemenni a dunapartra, csillagokat nézni. Van egy kutyám, nagyon sokat vagyok vele, szinte együtt is alszunk. Nagyon szeretek pcn játszani, ott a zombis, kalandos, vagy a stratégiai a kedvencem. Szeretek szerelni, ha elromlik, szeretek én rájönni, h hol és hogyan lehet jobbá tenni, bütykölni dolgokat is szoktam. nagyon szeretek az inforamtikát, és az elektronikus dolgokat, kicsit értek is hozzájuk. Sokszor csinálok anyunak, vagy a papának ajándékot, csak úgy meglépőként. De itt többnyire fából készített dolgokra gondoljatok. Sportolni úgy annyira rendszeresen nem szoktam, meg nincs is mindig időm. de nyáron szeretek a Dunában fürdeni, vagy ruszni. minden nap biciklizek a suliba. Se a hajamat, se az arcomat nem festem. Nem hordok szivacsos melltartót, sem olyat ami felnyomja. inkább a sportosabbakat. Nem hordok szoknyát, mert nem szeretek. Többségében egy fekete farmert, meg hozzá azt a pólót ami a kezem ügyébe kerül elsőnek reggelente. barna vállig érő hajam van. nem káromkodok, se nem dohányzok. többségében a sötét szín a dominánsabb a ruháimban. nem sok barátom van, de azok fiúk. Nem vagyok az a minden állattól meghalok olyan cuki. de zambival a kutyámmal aki egy alaszkai malamut és egy golden retriver keverék imádok lenni és sok mindenre megtanítottam. Néha a fejemhez végják, h nagyon fíús vagyok, és ma is, és én nem tartom magamat annyira annak, szerintetek? oh az majd elfelejtettem, h nem járok diszkókba, és többségében rockot, vagy klaszikus zenét hallgatok

#fiús-lány
2017. máj. 16. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen fiús vagy. Magzatkor első kétharmadában a tesztoszteron szint határozza meg az agy alapfelépítését. Így lehetnek lányos fiúk és fiús lányok is. Ez a hormon szint egy megfázásra vagy reá adott gyogyszertől is változhat. Minnél fiúsabb az agyad annál jobban nő a testi alapú hajlam a homoszexualitásra.

Tesztekkel is ki lehet próbálni ,hogy az agyad milyen felépítésű.

Működik, ismeretségi körömben többen megcsináltuk a tesztet és öszhangban volt képességeinkel.

2017. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

PencroftTivald


Ebben mi a lányos ember?


Kérdező, sok ilyen lány van, mint te, van ez a típus, külföldön Dunát lehet rekeszteni ezzel, tumblr is tele van ilyen lányokkal, csak itthon és a környező országokban újdonság, hogy a nők is emberi lények és érdeklik őket dolgok.

Barátnőm is ilyen, elég sokat szekálták emiatt.

2017. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én fiú vagyok, sokban hasonlítunk, annyi különbséggel hogy élsportoló vagyok. De hidd el, sok srác ölne ilyen lányért. Például talán én is, akik megégettük magunkat már egy két cicababával :)

De amúgy a kor is számít, ha pl. 12 éves vagy, ezek még normálisak, bár szerintem most kb. 17 lehetsz. Ne izgulj, lesz társad :)

Bár a külsődről nem tudok sokat monsani, ha nem vagy valami uralkodómániás (amit kétlek) akkor lefogadom hogy hamar foglalt leszel.


17/F

2017. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Előző vagyok, még annyit, hogy ha Debrecenbe jössz állatorvosira, akkor találkozni is fogunk, én is jövőre érettségizek.
2017. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!