Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menstruáció előtti "furcsa"...

Menstruáció előtti "furcsa" viselkedést vagy átlagtól eltérő szokásokat tapasztaltatok? Esetleg valami különleges rendszert benne?

Figyelt kérdés

lassan 20 éves leszek, tehát már volt időm megfigyelni hogy milyen hatással van rám a menstruáció.


Elég szabálytalan volt sokáig, de felfedeztem egy rendszert benne és így már kiszámítható. Minden 3. hónapban késik egy kicsit.


Amúgy meg mielőtt megjönne általában délelőtt nem kívánok semmi kaját, van hogy nem is eszek aznap.

Illetve az is előfordul hogy őrült módon takaítani kezdek, hiába lenne más programom. Illetve sokáig fürdök és képes vagyok 3x átsikálni magam, hajat is többször mosok egymás után, meg mindent amit csak el tudtok képzelni. (Annyira nem jellemző rám ez a tisztaságmánia, persze azért alap dolog hogy minden nap fürdök és nincs kosz, de olyankor nagyon durva)


Ez miért lehet? Van valakinek hasonló vagy teljesen más megfigyelése? Szerintem érdekes hogy kiből mit hoz ki egy kis vérzés.


2017. máj. 20. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a szokásos evészet és hiszti ,utálok mindenkit olyankor.

Egyedül amit furcsának találok hogy olyankor ha nevetek a nevetésem rendes sírásba torkollik nem az a jelenség hogy könnyesre nevetem magam hanem rendesen sírok. Ja meg olyankor rémálmaim vannak,az a fajta mikor valami nem engedi hogy felébredjek az álmomból nyitva van a szemem de közbe vergődök és mégis álmodok és nem birok felébredni borzasztó érzés olyankor párom se tud felébreszteni szegény mindig megilyed mert percekig ráz pofoz és nem birok felébredni.

2017. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a menstruáció előtti néhány napban nagyon érzékeny vagyok,könnyen elsírom magam. Elég ha látok egy cuki kis állatot,vagy kisbabát. Menstruációkor meg ok nélkül féltékeny leszek,szinte ok nélkül dühös. Összeesküvés elméleteket gyártok.
2017. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!