Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagos vagy? (Mákosgubarövidk...

Átlagos vagy? (Mákosgubarövidkérdés)

Figyelt kérdés
Átlagos személyiség vagy, vagy eltér valamiben a gondolkodásod a környezetedétől? Ha igen, miben? (Kort és nemet is írjatok a válaszhoz, köszi:))

2017. máj. 13. 18:50
 1/9 anonim válasza:
57%
Nem ertem a kerdest lol XD sztem az enyem elegge elter nemtudom miben de biztos valamiben foleg h nem ertem a kerdest 😂 (13/l
2017. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én érettebb vagyok mint kortársaim, legalábbis ezt szokták mondani.18L
2017. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagyjából átlagos vagyok. Nem a korosztályomban,hanem az idősebbek között.

A korosztályom teljesen furcsának,érdekesnek tart. Jó értelemben.

Nagyon sokan mondták már,hogy teljesen mas vagyok,mint a többiek.

Elsősorban abban térek el,hogy hiába vagyok lány,nem szeretek vásárolni. Nem szeretek sokat költeni ruhákra és sminkekre. Ettől függetlenül,nagyképűség nélkül,elég szép vagyok. Nem szeretek plázákba járni,inkább barkácsáruházba,vagy gazdaboltba megyek szívesen.

Haszonállatokkal foglalkozom,trágyázok ,meg minden. Szívesebben ülök be egy traktorba,mint pl akármilyen audiba vagy bmw-be. Diszkóba sem járok. Ezek miatt a korombeliek furcsának tartanak,mert a nagytöbbség el sem tudja képzelni,hogy péntek este,készülődés helyett miért trágyázok a marhák alól,miért nem a diszkóba készülődök. Sokáig lehetne még írni erről,de most ennyi. :)

2017. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt,hogy 22L
2017. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen csoporthoz hasonlítanak...

Például a családomat tekintve nem vagyok átlagos. Teljesen máshogy gondolkodom, más életet élek, mint a szüleim és a rokonaim.

A kortársaimhoz viszonyítva elég átlagos vagyok, tanulok, dolgozom, van hobbim, elég sok hasonló embert ismerek, szóval biztosan nem vagyok közöttük egyedi.

A külsőmet tekintve egy random embercsoportból lehet hogy kicsit kilógnék de egy matálkoncerten teljesen átlagos vagyok.

2017. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
*metálkoncerten :D
2017. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Eltér. Utálom az összes húsevő embert. Mindenkit, akit hidegen hagy, hogy állatok millióit mészárolják le naponta feleslegesen, mert ti szeretitek a husikát. Én veletek tenném meg mindazt, amit az állatokkal tesztek.
2017. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
(Off) utolsó, mióta vagy vega/vegán?
2017. máj. 13. 21:51
 9/9 anonim válasza:
Utolsonak-szerintem rohadtul nincs baj a husevessel ez egy taplalek az embernek es sok allatnak is inkabb csak azzal van baj ahogy kevegjak oket embertelen korulmenyek kozott tartjak oket aztan elve nyuzzak meg oket
2017. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!