Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne a...

Mit csináljak, hogy ne a félelem uralja az életemet?

Figyelt kérdés

Mindentől félek sokszor azért nem csinálok meg valamit mert félek a bukástól. Félek csalódottá tenni a szüleimet, félek mások véleményétől, olykor már annyira, hogy elkezdek hazugságokat állítani. Félek segítséget is kérni.

De lassan olyan érzésem van, mint egy nyuszinak aki a sarokba bújt, és ebbe kezdek beleőrülni, de akárhogy próbálkozok nem tudok harcolni ellene. Ha megpróbálok átlépni egy határt, akkor leblokkolok, lámpalázam van, és értelmes mondatokat sem tudok kimondani. Rosszabb esetekben elkezd könnyesedni a szemem ami nálam a túl sok stersszt jelenti.


Vannak odakint még hasonlóak mint én?



2017. máj. 24. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl. én.

Nekem a rossz gyermekkortól van, hogy így szorongok, pedig tudatosan próbálom edzeni rá magamat, pl. sportban direkt csapatsportot kezdtem el.

Ajánlom hogy keress fel egy pszichológust, aki segít oldani ezt a rengeteg szorongást.

2017. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Dűne c. sci-fi regény első ca. 30 oldala a félelmek kezeléséről szól. Persze a regény maradékát is érdemes elolvasni.
2017. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!