Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Miképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Miképpen oldjam meg ezt a szituációt, ami elég negatív irányba befolyásolja jelenlegi életemet?

Figyelt kérdés

Azt hiszem csak szükségem egy felületre, ahol beszélhetek erről, mert a környezetemben ezt nem tehetem meg.


Először röviden szeretnék egy kicsit beszélni magamról. Nem mondom el hány éves vagyok; mondjuk, hogy fiatal felnőtt, nem vagyok már gimnazista, egyetemre járó lány vagyok. Teljesen átlagosnak mondható azt leszámítva, hogy a fiúk terén eléggé kevés tapasztalattal rendelkezem, konkrétan semmivel. Eddig minden udvarlómat elriasztottam tudatosan. Nem akartam járni senkivel: féltem tőlük és bizonytalan voltam abban is, hogy én tudnék-e párkapcsolatban lenni. De eddig ez nem is volt probléma, mivel senki nem volt vonzó számomra. Azonban mostanság elkezdett tetszeni egyik csoporttársam. Csak részegen volt bátorságom eddig közeledni hozzá, de nagyon úgy tűnik, hogy ez az én egyoldalú plátói szerelmem. Oké, ezt én nem hívnám szerelemnek, de ez most tök mindegy. A lényeg, hogy nekem nála nincs esélyem! Az is megfordult a fejemben, hogy teljesen megváltozom a kedvéért, de aztán az agyam racionális fele megmozdult, hogy nehogy már egy manusért változtassam meg azt, amivel alapvetően nekem semmi bajom, sőt, szeretem ilyennek?! Ha neki nem kellek így, nekem miért kelljen ő?! De az a szörnyű nyomás nem akar elmúlni, legszívesebben rohangálnék utána mint egy drogos borz, ettől csak a fejemet verem a falba!


Szóval elég sz*rul érzem magamat! Kicsit most hasadt személyiség vagyok! A környezetem egyik fele férfigyűlölőnek hisz, a másik melegnek. Bár ezért a képért én is felelős vagyok. Őszintén csak panaszkodni akartam, mert nem tudom senkinek elmondani. De tényleg nem tudom mihez kezdjek. Ilyen állapot mennyi ideig tart? Őszintén nem tudom mit csináljak, most eléggé szenvedek, azt biztosan tudom!



2014. júl. 19. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne változz meg! Nekem szimpatikusnak tűnsz.
2014. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se változz! Sokkal jobb ez mintha pl plázacica, yolo vagy ilyen mai ribizli lennél. Gondolom érted mikre gondoltam..
2014. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A megváltozást nem úgy értettem, hogy prostituálom magamat. Bár úgy néz ki ezek szerint ez kell a fiúknak....
2014. júl. 21. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt nézd, hogy neked mi kell. Emiatt nem kéne feladnod önmagad.
2014. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de valamit csinálnod kéne, ez így gáz. Nem jó egyedül, társas lények vagyunk, idővel igenis meg kell tudni tanulni, hogy lehet ismerkedni, flörtölni. Semmi baj, ha csak most kezded, de ha nem teszel semmit, begubózol egy életre, mint valami remete.

Első körben barátnők kellenek, ülj le pletyizni, menjetek el ide-oda, a csajokra ragadnak a pasik, nem kell tenned semmit, csak figyelj, mások mit mondanak, hogy viselkednek. Kezdetnek nem rossz, ha csak beszállsz a beszélgetésekbe, a többit meg majd szép lassan.

Érdemes lenne találnod egy picit idősebb barátnőt is, jó tippeket adhat, egy új haj is sokat tud segíteni, csajos dolgok.. közösen menni kozmetikába, ilyesmi.

Minden lányban ott a nő, csak mindenkiből máskor tör elő.

A félelem meg azért van, hogy megtanuljuk legyűrni, csak bátran, mindent bele!

2014. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem vannak barátnőim, nem is kevés. Kozmetikába nem fogunk együtt menni, mert valahogy nem érzem jó programnak a közös brazil gyantát!

Nekem nem kellenek, hogy tapadjanak a srácok, nekem csak egynek a figyelme kell, de mit kezdjek annak a figyelmével, ha utána úgy sem tudok vele mit kezdeni?

2014. júl. 23. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne közös brazil?:) Úgy tűnt, bezárkóztál teljesen, ha nem, akkor bocsi.

Viszont tartom a többit, benned valami mély feszültség él, először meg kéne tanulnod feloldódni fiúk társaságában is.

Csak vélemény, nyilván azt teszel, amit akarsz.

2014. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, bunkó voltam. Csak kicsit nevettem, amit írtál, mert ez a pletyizés a csajokkal meg csinálj új hajat számomra másoktól egy visszatetsző dolog. Ezt úgy értem, hogy túl sokat adnak a külsőségekre és azt a látszatot keltik, hogy mint nőnek csupán a kinézetem számít, ez határoz meg elsődlegesen. Ez nem valódi magabiztosság, csak olyan gyengeség, amit egy vastag sminkkel elrejtenek és már nem mernek nélküle az utcára se kilépni!
2014. júl. 23. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy haragszom:) valamiért azt gondoltam, ezek a barátság kötések is nehezebben mennek, bár tény, erről nem írtál. Csak arra akartam célozni, ha nők kicsit együtt vannak, oldódik a hangulat, nevetgélés, nyár van, a pasik visszanevetnek, ha beültök valahova, akár még meg is szólítanak:)

Én magamon is látom, amúgy nincs szép hajam, de egy friss vágás sokat segít, magabiztosabb vagyok tőle.

A vastag smink meg a külsőség engem is a sírba kerget, nem viselek sem szoknyát, sem tűsarkút, nem vagyok már mai csirke sem, mégis megnéznek még, viszont, pici szemceruza és spirál, meg ajakfény azért kiemeli az ápoltságot, azokat szeretem használgatni.

Értem, mit hihettél, de tényleg nem arra gondoltam, hogy full alakulj mű-nővé:)) csak engem a vidám társaság vidámmá tesz, gondoltam, egy kis nyári lazulás talán oldja a feszültséget benned.

Mit mondhatnék, rengeteg a szemét fiú, férfi, és rengeteg a rendes, szeretnivaló, sajnos végig kell járni az utat, de félned nem kell. Egyébként, egy vidám mosoly, kisugárzás, kedvesség mindig hatásos, akár sminkelsz, akár nem, és ha valakinek nem jössz be, van még pasi bőven, csak ne add fel:)

2014. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez most jól esett!
2014. júl. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!