Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha jelentkeztem...

Mit tegyek ha jelentkeztem egy munkaugyis tanfolyamra de mar rajottem hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés
igazabol most neztem utana igy jobban es ehhez muszaki erzek kell meg szerelgetni is kell, vasas szakma ez, regen jartam vasas szakmara de azt se vegeztem el nem volt erzekem hozza, am gyartosori gepbeallitobak jelentkeztem, azt gondoltam ez biztos egyszeru de kiderult hogy megse, neten jobban rakerestem, tudom hulye vagyok mint a se... semmi erzekem nincs az ilyen szakmakhoz mi csinaljak hogy ne legyen baj?? vissza lehet mondani?? vagy esetleg valtani masra?? vagy ha lenne munkahelyem es torolnenek a kozpontbol akkor targytalan lenne ez ugye??

2017. máj. 25. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Aláírtál már szerződést. Ha igen akkor nincs visszaút, ha nem akkor csak lemondod következmények nélkül
2017. máj. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem irtam ala semmilyen szerzodest, csak a jelentkezesi lapot, felvetelire kell menni, de szted lehet olyat hogy a jelentkezesi lapon irjak at egy masik szakmara?? az adatokat meg mindent meghagyhatnak csak a szakmat irjak at, nem tudom lehet e ilyet, mert ha csak ugy lehet hogy ezt torlom s ujra jelentkezek masikra akkor en azzal mar nem kivanok foglalkozni.
2017. máj. 25. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!