Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudik valaki, amikor...

Miért hazudik valaki, amikor ott van a fekete-fehér bizonyíték az ellenkezőjére?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy az exem szándékosan hazudik, vagy esetleg valami komolyabb probléma (akár betegség) áll a háttérben. Az egész életét végighazudta (persze ez csak utólag derült ki), és kezdetek óta "nem stimmelt" amiket mondott. Ennek az eredménye az lett, hogy kénytelen voltam utánanézni, utána rákérdeztem, vagy megmagyarázta, vagy letagadta. Drasztikusan kóros méreteket a kora előrehaladtával /60+/ öltött ez, lassan ott tartunk, hogy egy mondata sem igaz. Ami igazán kétségbeejtő, hogy TUDJA, hogy tudom az igazat, tudja, hogy nekem bizonyítékként ott van minden írásban, tudja, hogy adott esetben ha kell akkor bemutatom, és mégis. Én ezt nagyon nem tartom normálisnak, hiszen a következményekkel számolnia kell, kellemetlen ha kiderül...aztán ha kiderül persze magyarázkodik, de ugye akkora mennyiségű információt/hazugsághegyet már képtelenség megjegyezni, kezelni, így folyamatosan spirálba keveredik...

Nem tudom mit kéne tennem, mert már úgy érzem magam viszont, mint vmi "ellenőr", de én sajnos mindig nagyon ugrottam a hazugságra és nem viselem el.


2017. máj. 25. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichopata.

Veszélyes.

Kerüld el!!!

2017. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hárítja magáról a felelősséget, így bírkózik meg a lelki nehézségekkel.

Ez játszma, tehát nem fog eredményre vezetni.

2017. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert egy fogyatékosnak tart akit azt hiszi vagy tudja, hogy áttud verni, nem tudsz érvelni amivel letudnád nyomni verbálisan, ennyire egyszerű.


ha ennyire ki vagy számolva intellektuálisan akkor használd a fizikai erődet.

2017. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vilàgos, hogy most hànyéves ... 60 feletti?

'Az egész èletét vègig hazudta'

Ezekszerint kb. 40 èv taró pàrkapcsolat van köztetek?

.

Minek tudtàl ennyire utàna járni, hogy évtizedekre viszamenőleg is van kézzel fogható bizonyìtèkod?!

Rohadtul ismerhetted ezekszerint! Valószínűleg egy meghunnya társ lehettél/lehetsz mellette akit 40 éven àt hülyère lehet venni.

.

Nem betegség ez nàla! Inkább nagyon jó, rutinos kèputatói tehetsèg.

(Cristian)

2018. okt. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!