Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hatékonyabb leszek? Vagy csak...

Hatékonyabb leszek? Vagy csak meghalok?

Figyelt kérdés

1200 ml energia ital naponta hogy tudjak tanulni

4 csésze kávé minimum

emellett zöld tea mert az nagyon picit szinten tart ha elfogyna minden..

Muszáj tanulnom, be kell jutnom az egyetemre.. de képtelen vagyok ennyi mindent bemagolni, nem tudok magolni. Arra vagyok képes visszaemlékezni ha megértem..de úgy két-három óra egy tétel.. MI BAJOM? ennyire buta vagyok?



2017. máj. 27. 19:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg és nem az energiaital mivolta miatt, hanem a cukor miatt pl. És erre nem megoldás a zero, mert ekkora mennyiségben már az is sok, aki nem tudná maximalizálva van a bevitt édesítőszer mennyiség is, még ha nem is tüntetik fel a dobozokon.


Nem vagy buta, csak lehet neked más életvitelt szánt az élet. Mindenki egyetemre akar menni, csak épp nem biztos az agya is képes rá. És ezzel nem azt mondtam buta vagy, hanem hogy másra orientált az agytevékenységed.

2017. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!