Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idővel kinövök a "kislányokból"?

Idővel kinövök a "kislányokból"?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, szeptembertől végzős.


Teljesen őszinte leszek most, hogy valódi válaszokat kaphassak..

Alacsony, vékony srác vagyok, eléggé szociális fóbiás (pozitívum, hogy nem vagyok csúnya és idióta sem). Nem igazán érzem magam férfinek (nak?) a kortársaim mellett.


A korombeli lányok (16-18 évesek) nagy része már 20+-os tömöttszakállas arcokkal volt/van együtt, nekem pedig egyszerűen nincs merszem ilyen srácokkal felvenni a versenyt.

A kicsit fiatalabb lányok (15-16 évesek) a kortársaimmal vannak együtt, de én pl az osztálytársaim mellett 13 évesnek nézek ki, tehát már náluk sem merek próbálkozni.

Aztán vannak a "kislányok" (13-14 évesek), akiknek nincs viszonyítási alapjuk, ezért én előszeretettel próbálkozom be náluk.

Nyilván, ők már nőiesednek, tehát nem azért tetszenek, mert még testileg éretlenek, hanem mert csak ők "maradnak" ki nekem.

A leggázabb az, hogy valamiért még közülük is mindig olyanokat fogok ki, akik leráznak vagy egyszerűen nem tudunk miről beszélgetni.


Kicsit félek, hogy nem fogok továbbjutni ezen a szinten, mert napról-napra egyre több korombeli lánynak lesz tapasztalata, én pedig egyre jobban pánikolok, mert egy velem egyidős csaj, ha már tudom róla, hogy nem szűz akkor rá sem merek nézni, mert tudom, hogy nem tudnám felülmúlni az exét, bárki is legyen az..


2017. máj. 28. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne foglalkozz a nőkkel. Tanulj és fejleszd magad. Jobban fogsz járni.
2017. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

tömöttszakállas arcokkal


:D Jaj van ez trend, hozzá szemüveg, napszemüveg szigor arc, hipszter nagyon lazaa ruházat.


Nyár van, csak be tudsz újítani valami nyári kalandot, először szerintem ne komolyra utazz, mert akkor rágörcsölsz. Amúgy sok normális lány van, akik nem tartják cikinek a szüzességet fiúknál sem. Amelyik meg igen, az olyan is. Mondjuk én a helyedben tényleg nem kezdenék még bele komoly kapcsolatba, annyi mindent lehet csinálni a dugáson kívül.

2017. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Vagy kezdj valami idősebb (milf), igényesebb nővel, azok meg pláne nem röhögnek ki. CSak ne vedd "komolyra".

Ja és mindig használj óvszert.

2017. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Kétlem, hogy a megoldás ez lenne. A 13-14 éves nagyon gyerek, egyszerűen nem alkalmas párkapcsolatra, főleg nem többre. A saját korosztályoddal kell kapcsolatot kialakítanod. Ahogy látod, nem a lányokban van a probléma, hanem benned és a hozzáállásodban. Amíg te nem értél meg egy párkapcsolatra, addig nem lesz sikered.

Ez nem a külsőn múlik.

2017. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
egyetértek a négyessel, ha nincs önbizalmad, akkor még a "kislányoknál" sem lesz esélyed, mert a lányoknak/nőknek az kell, hogy fel tudjanak nézni egy férfira, hogy biztonságot nyújtson nekik, és ahogy ezt már előttem is írták, ez elsősorban nem a külsőn múlik, hanem a hozzáállásodon, és a kisugárzásodon. viszont ha zavar a külsőd, akkor azt edzéssel tudod javítani, mármint én akárhány kondis sráccal beszélek, mind azt mondja, hogy mennyi önbizalmat ad, és ettől jobban tetszenek a csajoknak is :)
2017. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Komoly önértékelési gondjaid vannak. Igazából nem a testalkatoddal van a baj, hanem az ilyen kijelentéseiddel, hogy "nincs merszem felvenni a versenyt", "nem tudnám felülmúlni". Úristen, hogy tud magáról egy férfi ilyet mondani. :S Amíg így gondolkodsz, nem lesz egy nőd sem, se 13 éves, se semmilyen...
2017. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

És még annyit, hogy egyébként is éretlenül gondolkodsz.


Pl. azt hiszed, hogy a párválasztás az valami verseny, hogy a kanok megküzdenek egymással a nőstényért... És mivel téged az alfahímek kiszorítottak a versenyből, maradtak neked a 13 éves kislányok. Pff.. :D


Bocsi, de ez kb. ötévesekre jellemző gondolkodás. Egyrészt, a párkapcsolat az két emberen múlik, azaz nem számít a kor és hogy kinek kije volt előtte, ha adott pillanatban szeretitek egymást, akkor párkapcsolatban vagyok és kész. Ne nézd már le ennyire a nőket, hogy majd az előző pasihoz fognak hasonlítani. Vagy bejössz egy nőnek, vagy nem, ez nem az előző alfahímeken múlik...


A másik, hogy rajtad kívül nemcsak alfahímek vannak, kb. úgy írtad le a sztoridat, mintha a világon mindenki görög isten lenne, és te vagy egyedül a Nemecsek Ernő. Ugyan már...


És harmadszor: az is lenézése a lányoknak, hogy azért keresel 13 évest, mert a többi korosztály piacáról ki vagy szorítva a saját elgondolásod szerint. Egy lányt az egyénisége miatt keress, és ne kategorziáld be őket sehogyan. Ismerkedj minden aggály és megkötés nélkül, ne szabjál feltételeket, hogy "ez 16 éves, biztos a 20 évesekre bukik, azaz nincs esélyem". Ez egy életképtelen hozzáállás, és látszik, hogy a nőket is és magadat is lenézed.

2017. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak azért a kislányokra buksz, mert önbizalomhiányod van.

Ennyi az egész. Egyre idősebb leszel, egyre jobban fogsz férfiasodni, lesz önbizalmad is idővel, és akkor egyáltalán nem fognak érdekelni a kislányok, ez 100%.

Bármennyi idős lefog téged rázni, ha nem vagy jó a kommunikációban velük, és ez miatt kellemetlenül érzik magukat. Régen nekem is csak a fiatalabb lányok jöttek be, mert másoknál úgy éreztem nincs esélyem.

Azóta rengeteget változtam, teljesen érett lettem, és a nálam idősebb nőknél próbálkozom már, mert a kicsik túl éretlenek nekem. 17/F

Csak idő kérdése, ne félj. Ha szeretnél erről még beszélgetni írj nyugodtan, tudok adni tanácsokat ezzel kapcsolatban.

2017. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj a dolgokon. Sportolj, szórakozz, legyen hobbid, építsd a jövőd. Élj. Simán lehet, hogy egyetemen találod meg életed szerelmét vagy egy hobbiddal kapcsolatos tevékenységen lesznek odáig érted a csajok. Mivel az alkatod tartod negatívumként, ezért tegyél érte. Futás, kondi, kosár, foci, lényegtelen, hogy mi, csak sportolj. Erősödni fogsz és jót tesz a jellemednek is. Lesz sikerélményed.

24 vagyok, de teljesen megértem a helyzeted. Emlékszem, amikor még általános/középiskolás voltam, 1-2 év volt az átlag körkülönbség kapcsolatok terén. Mára teljesen eltolódott az egész. Ha elmegyek buliba vagy kocsmázni, sorban jönnek a 13-18 éves lányok és próbálkoznak. Menő idősebb sráccal összejönni, mert "érett".


#7: Volt már barátnőd?

2017. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem bírom megállni, hogy ne reagáljak a 7-es válaszoló mondandójára.


7-es! Ennyi baromságot egy hozzászólásba préselve művészet összehozni. Nem tudom, hogy hány éves lehetsz, de annyira el vagy te tájolva a férfi-nő dolgokat illetően, hogy az valami botrány.


A párválasztás pontosan erről szól: a férfiak és a nők versengenek egymásért. Mindkét nemnek megvannak a szempontjai, amik alapján igyekszik minél jobb társat találni magának. Úgy is mondhatnám, hogy harc van a hímek között azért, hogy minél értékesebb nőstényt találjanak maguknak. Ez persze fordítva is igaz: a nőstények is igyekeznek úgy alakítani az életüket, hogy minél magasabb értékű hím egyénhez jussanak.


A férfiak között van egy rangsor, ezért is találták ki az "alfa" "béta" "omega" stb. jelzőket. Tetszik, vagy nem: a nők szexuális vágyat legfőképpen az alfahímek iránt éreznek. Aki erős, domináns, hatalmat, tekintélyt sugároz, hogy csak pár ismertetőjelet mondjak. Ez a gondolkodás a VALÓSÁG, nem kitaláció.


Nem számít a kor, és hogy hány partnere volt előtte? DEHOGYNEM! Hát hogy az istenbe ne számítana!? Egyrészt a hímek szempontja, hogy fiatal, reproduktív nőstényt keresnek, ezért a legvonzóbbak a 15-25 év körüli nők. A nőstények szempontja az erőforrások, amiket a hímek birtokolnak - ez megnyilvánul az erőt sugárzó külsőben, az izomzatban, a markáns férfias arcban - amit viszont a férfiak legtöbbje a harmincas korára ér el.


A szabály:

- Minél több nővel volt egy férfi (persze a nők minősége is döntő tényező!), annál vonzóbb a nők szemében. Ha egy srác 18 évesen már 10 csajjal volt, akkor az egy menő fazon, aki magas értékkel bír. Elért valamit a lányoknál.

- Minél több férfival volt egy nő, annál értéktelenebb. Ha egy csaj 18 évesen már 10 pasival volt, akkor az egy olcsó .... lesz a fiúk szemében. Meghúzni jó lesz, de komoly kapcsolatra már nem kéne (kivéve azokat a fiúkat, akiknek nincsenek választási lehetőségeik).


Annyira szerencsétlen meg nem lehetsz, hogy szerinted az emberek nem hasonlítgatnak automatikusan az exekhez! Hát már hogyne hasonlítanának! A nők fejében egyből az fog megjelenni, hogy az eddigiekhez képest a jelenlegi pasi mennyi ideig bírja, mekkora neki, mennyire jó szerető, mennyire gyengén vagy durván teljesít stb. stb.


A világon nyilván nem csak alfahímek vannak. De hogy minden csaj feléjük érzi leginkább a szexuális vonzalmat, arra mérget vehetsz!


Végül pedig: a férfi-nő piacon bizony kemény harc folyik. Az elvárások napról-napra egyre magasabbak. A született alfahím fiúk persze örülnek neki, mivel ők dúskálnak a csajokban. Viszont a kevésbé szerencsések kiszorulnak.

A probléma az, hogy a szexualitás egy fiú számára NÉLKÜLÖZHETETLEN. Teljesen normális, hogyha a korabeli lányoknál nem tud labdára rúgni valaki, akkor másik "piac" iránt kezd el érdeklődni.



Úgyhogy 7-es nem tudom, te milyen elcseszett álomvilágban élsz, de azt ajánlom, hogy nagyon gyorsan ébredj fel, különben hatalmasat fogsz koppanni később. Én szóltam!

2017. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!